Hry online zdarma
Dark Lands

Jedná se o jednoduchou akční plošinovku skákačku, ve které máte dvě možnosti hraní. První možnost je hrát na přežití, což spočívá v tom, že máte jednu úroveň a snažíte se dojít co nejdále a počítá se to v metrech. Cestou máte různé nástrahy, které vás mohou připravit o život. Ještě než začnete hrát máme přehledný tutoriál, který vás naučí všechny dovednosti, které následně ve hře využijete. Druhá možnost hraní je režim dobrodružství, ve kterém už musíte splnit vždy daný úkol a ten vás přesune k úkolu dalšímu. Jinak je princip hry stejný, překonat všechny nástrahy a dostat se až do cíle, aby jste se dostali do další úrovně.

Hra je to chytlavá a není to jen o nějakém jakémsi napětí, ale také hodně o postřehu, ve správnou chvíli se sehnout, nebo vyskočit. Boje s NPC postavami jsou také zábavné s každou další úrovní, není to jednoduché, útočí na vás také a tak se musíte krýt. Kdo se chce odreagovat, tak neváhá a zahraje si tuto zábavnou akční jednoduchou hru.

Ovládání pomoci kurzorových šipek a nebo kombinace kurzorových šipek a klávesnice. Určitě doporučuji hrát v režimu full screen, protože v minimalistickém režimu kurozrové šipky pohybují webovým prohlížečem a okénko se hrou se ztrácí.

Zpět