Hry online zdarma
JunkYard

V této kreslené hře je vaším úkolem odstraňovat jednotlivé haraburdí tak, aby se předmět, který potřebujete recyklovat dostal do recyklačního přístroje, který je vespd. Přístroj má ale pouze čtyři otvory a tak musíte odstraňovat haraburdí tak, aby se láhve, nebo plechovky, nebo další věci, které máte v každé úrovni předepsané dostaly až k otvorům. Pokud skončí jinde, tak hra končí. Pokud se tam dostanou, postupujete do dalších úrovní.

Ovládání pomocí levého tlačítka myši. Musíte vhodně odstraňovat předměty ze skládky tak, aby věci, které potřebujete recyklovat a které máte v každé úrovni předepsané propadly až do otvorů a tím se dostanete do dalších úrovní. Pokud propadnou a skončí mimo a tudíž je nemůžete zrecyklovat, hra končí.

Zpět

JunkYard

V této zábavné logické hře je vaším úkolem správně recyklovat odpadky. V každé úrovni máte předmět, který musíte vhodným odebíráním různých odpadků dostat do koše, aby jste se dostali do dalších úrovní.

Ovládání pomocí levého tlačítka myši. Do hracího pole se nasype spousta odpadků a nahoře je jeden, který musíte dostat dolů do popelnice. V každé úrovni je dole na popelnici obrázek předmětu, který musíte dolů dostat vhodným odebíráním ostatních odpadků. Do další úrovně se dostanete tak, že do popelnice dostanete požadovaný předmět.

Zpět