Hry pro holky Archive

 • Make up hra s čarodějnicí. Ta má ve svém doupěti spoustu různých kouzelných přípravků které můžete použít k tomu abyste vylepšili její vzhled.

  Maleficent real make up

  Make up hra s čarodějnicí. Ta má ve svém doupěti spoustu různých kouzelných přípravků které můžete použít k tomu abyste vylepšili její vzhled.

 • Další hezká hra pro dívky. Její hlavní hrdinkou je paní učitelka která se chce zalíbit svým novým žákům a na vás je abyste jí pomohli vypadat co nejlépe.

  Hot teacher makeover

  Další hezká hra pro dívky. Její hlavní hrdinkou je paní učitelka která se chce zalíbit svým novým žákům a na vás je abyste jí pomohli vypadat co nejlépe.

 • Elsa je hezká dívka, ale potřebuje abyste jí ošetřili její nevzhledné ruce a udělali jí hezkou manikůru.

  Elsa Great Manicure

  Elsa je hezká dívka, ale potřebuje abyste jí ošetřili její nevzhledné ruce a udělali jí hezkou manikůru.

 • Dívka z této hry se chystá na svůj svatební den. Vy jí budete muset nalíčit, ošetřit pleť, vybrat hezký účes a svatební šaty a vše ještě doladit různými doplňky.

  Bridesmaid Prep. Makeover

  Dívka z této hry se chystá na svůj svatební den. Vy jí budete muset nalíčit, ošetřit pleť, vybrat hezký účes a svatební šaty a vše ještě doladit různými doplňky.

 • Barbie si našla konečně trochu času pro sebe, tak jí pomozte připravit si co nejlepší kopel, ošetřit pleť, umýt vlasy a nakonec i vybrat nějaké hezké oblečení.

  Beauty Barbie Bathing

  Barbie si našla konečně trochu času pro sebe, tak jí pomozte připravit si co nejlepší kopel, ošetřit pleť, umýt vlasy a nakonec i vybrat nějaké hezké oblečení.

 • Povedená hra s panenkou Barbi kterou tentokrát uvidíte jako mořskou pannu. Vyberte jí tedy hezké oblečení a také účes

  Barbie Mermaid Tale

  Povedená hra s panenkou Barbi kterou tentokrát uvidíte jako mořskou pannu. Vyberte jí tedy hezké oblečení a také účes

 • Draculaura z Monster High si nešťastněš poranila svou ruku. Na vás bude abyste jí ruku postupně ošetřili tak aby ji to moc nebolelo.

  Draculaura’s hand doctor

  Draculaura z Monster High si nešťastněš poranila svou ruku. Na vás bude abyste jí ruku postupně ošetřili tak aby ji to moc nebolelo.

 • A máme tu další hru ze série oblíkaček s žačkami z Monster High. Tentokrát si budete moci obléknout Bonitu Femur.

  Bonita Femur Dressup

  A máme tu další hru ze série oblíkaček s žačkami z Monster High. Tentokrát si budete moci obléknout Bonitu Femur.

 • Chtěli jste být někdy kadeřnicí? V této hře si můžete vyzkoušet ostříhat dívku podle svých představ a vytvořit jí co nejhezčí účes. Jedná se o hru ze série Monster High

  Cleo Real Haircuts

  Chtěli jste být někdy kadeřnicí? V této hře si můžete vyzkoušet ostříhat dívku podle svých představ a vytvořit jí co nejhezčí účes. Jedná se o hru ze série Monster High

 • Výborná oblíkačka z doby starověkého Říma ve které můžete obléct dobovou princeznu do nějakých hezkých šatů u kterých si budete moct určit nejen jejich střih, ale i barvu látky.

  Roman Lady

  Výborná oblíkačka z doby starověkého Říma ve které můžete obléct dobovou princeznu do nějakých hezkých šatů u kterých si budete moct určit nejen jejich střih, ale i barvu látky.

 • Další z povedených makeover her ve které musíte dívku kompletně proměnit aby jí to co nejvíce slušelo.

  Matchmaker CA Cupid

  Další z povedených makeover her ve které musíte dívku kompletně proměnit aby jí to co nejvíce slušelo.

 • Postřehová hra ve které budete tancovat na vybranou hudbu. Hra se dá hrát i ve dvou a můžete tak s kamarády poměřit kdo z vás má lepší postřeh.

  Dolls Super Dance

  Postřehová hra ve které budete tancovat na vybranou hudbu. Hra se dá hrát i ve dvou a můžete tak s kamarády poměřit kdo z vás má lepší postřeh.

 • Máte rádi hry s panenkou Barbie? V této hře jí můžete udělat hezké líčení a vybrat účes a šperky. Další podobné hry ve kterých je hlavní hrdinkou barbie si můžete zahrát na www.skoruj.cz v sekci Barbie hry

  Barbie College Make up

  Máte rádi hry s panenkou Barbie? V této hře jí můžete udělat hezké líčení a vybrat účes a šperky. Další podobné hry ve kterých je hlavní hrdinkou barbie si můžete zahrát na www.skoruj.cz v sekci Barbie hry

 • Vyzkoušejte si jak byste dokázali namaskovat několik hereckých hvězd z Hollywoodu.

  Hollywood Hall of Fame 1

  Vyzkoušejte si jak byste dokázali namaskovat několik hereckých hvězd z Hollywoodu.

 • Barbie by si chtěla vyjet na koni, a vy pro ní budete muset vybrat nejen vhodné oblečení, ale také upravit jejího koně aby byl co možná nejhezčí. Zkuste i jiné Barbie hry

  Barbie and Horse Dressup

  Barbie by si chtěla vyjet na koni, a vy pro ní budete muset vybrat nejen vhodné oblečení, ale také upravit jejího koně aby byl co možná nejhezčí. Zkuste i jiné Barbie hry

 • Toralei Stripes je další dívkou z Monster High a i tu si dneska můžete obléknout podle svého vkusu.

  Toralei Stripes Makeover

  Toralei Stripes je další dívkou z Monster High a i tu si dneska můžete obléknout podle svého vkusu.

 • A máme tu další dvě studentky z monster high kterým budete muset poradit jak by se měly obléknout.

  Purrsephone and Mewlody

  A máme tu další dvě studentky z monster high kterým budete muset poradit jak by se měly obléknout.

 • Slawden Wolf se chystá na párty a vy pro ní budete muset vybrat hezké oblečení, účes a šperky aby jí to slušelo. Další hry ze série Monster High si můžete vyzkoušet na webu www.skoruj.cz kde se můžete také zúčastnit soutěže o ceny.

  Clawden in 13 Wishes

  Slawden Wolf se chystá na párty a vy pro ní budete muset vybrat hezké oblečení, účes a šperky aby jí to slušelo. Další hry ze série Monster High si můžete vyzkoušet na webu www.skoruj.cz kde se můžete také zúčastnit soutěže o ceny.

 • Další hra s postavičkami ze seriálu Monster High. Tentokrát se jedná o time management hru ve které pracujete v bufetu a obsluhujete strašidelné studenty této školy.

  Monstr High Restaurant

  Další hra s postavičkami ze seriálu Monster High. Tentokrát se jedná o time management hru ve které pracujete v bufetu a obsluhujete strašidelné studenty této školy.

 • Makeover hra s Drakulaurou, studentkou ze školy Monster High. Vaším úkolem bude Drakulauru nalíčit a hezky obléct.

  Drakulaura Makeover

  Makeover hra s Drakulaurou, studentkou ze školy Monster High. Vaším úkolem bude Drakulauru nalíčit a hezky obléct.

 • Vyberte si mezi psem a kočkou a pak je co nejlépe připravte na výstavu. Je potřeba je umýt, osušit a třeba i zastřihnout drápy.

  Petz Fashion

  Vyberte si mezi psem a kočkou a pak je co nejlépe připravte na výstavu. Je potřeba je umýt, osušit a třeba i zastřihnout drápy.

 • Vydělávejte si peníze různými brigádami abyste si pak v obchodě mohli koupit klec pro svého křečka. Tím to ale nekončí, protože do klece je potřeba také spousta různého vybavení, na které si budete muset opět vydělat.

  Hamster Kingdom

  Vydělávejte si peníze různými brigádami abyste si pak v obchodě mohli koupit klec pro svého křečka. Tím to ale nekončí, protože do klece je potřeba také spousta různého vybavení, na které si budete muset opět vydělat.

 • pečovatelská hra ve které se budete muset postarat o štěňata která si u vás jejich majitelé nechají hlídat. Štěňata potřebují jíst, pít, hrát si a musí se po nich také třeba uklízet.

  Dog Hotel

  pečovatelská hra ve které se budete muset postarat o štěňata která si u vás jejich majitelé nechají hlídat. Štěňata potřebují jíst, pít, hrát si a musí se po nich také třeba uklízet.

 • Hra s koňmi ve které se staráte o zdraví různých koníků. Ke každému úkolu je připravena speciální stáj do které musíte koníka nejprve přemístit. Další podobné hry s koňmi najdete na www.hry-zdarma.biz

  Horce Hospital

  Hra s koňmi ve které se staráte o zdraví různých koníků. Ke každému úkolu je připravena speciální stáj do které musíte koníka nejprve přemístit. Další podobné hry s koňmi najdete na www.hry-zdarma.biz

 • A máme tu zase jednu z her pro dívky – tentokrát vyberete oblečení pro dívku která se chystá na letní dovolenou.

  Summer Holiday Dressup

  A máme tu zase jednu z her pro dívky – tentokrát vyberete oblečení pro dívku která se chystá na letní dovolenou.

 • Naličte dívku co nejlépe, protože si chce vyrazit na párty.

  Party Girl Makeover

  Naličte dívku co nejlépe, protože si chce vyrazit na párty.

 • Závodní hra spíše pro dívky ve které musíte na kole projet celou trať bez nehody a navíc se ještě pokusit sesbírat co největší počet srdíček.

  Miss Biker 2

  Závodní hra spíše pro dívky ve které musíte na kole projet celou trať bez nehody a navíc se ještě pokusit sesbírat co největší počet srdíček.

 • Make up hra pro dívky. Než se ale vrhnete na samotné líčení modelky, budete jí muset co nejlépe ošetřit pleť kosmetickými přípravky.

  Delicate College Girl

  Make up hra pro dívky. Než se ale vrhnete na samotné líčení modelky, budete jí muset co nejlépe ošetřit pleť kosmetickými přípravky.

 • Další z oblíkaček pro dívky – tentokrát bude vaším úkolem vyparádit kočičí princeznu.

  Adorable Princess Meow

  Další z oblíkaček pro dívky – tentokrát bude vaším úkolem vyparádit kočičí princeznu.

 • Povedená komplexní makeover hra – máte k dispozici hned čtyři kamarády které musíte nalíčit a pak jim ještě vybrat nějaké hezké oblečení které by se ke každému z nich hodilo.

  Spring Friends

  Povedená komplexní makeover hra – máte k dispozici hned čtyři kamarády které musíte nalíčit a pak jim ještě vybrat nějaké hezké oblečení které by se ke každému z nich hodilo.

 • Vyberte oblečení na natáčení pro hezkou reportérku.

  Young Journalist

  Vyberte oblečení na natáčení pro hezkou reportérku.

 • Udělejte dívce na obrázku nějaký hezký make up.

  Romantic Makeover Game

  Udělejte dívce na obrázku nějaký hezký make up.

 • Povedená oblíkací hra s řadou hezkých šatů.

  Ready to Wear Fall Style

  Povedená oblíkací hra s řadou hezkých šatů.

 • Dívka se chystá na rande a k tomu je samozřejmě nutný i co nejlepší make up – očistěte jí pleť a naličte jí.

  Date Girl Magic Make up

  Dívka se chystá na rande a k tomu je samozřejmě nutný i co nejlepší make up – očistěte jí pleť a naličte jí.

 • Pěkná makeover hra s celebritou Blake Lively. Udělejte této hvězdě co nejhezčí make up.

  Blake Lively Style

  Pěkná makeover hra s celebritou Blake Lively. Udělejte této hvězdě co nejhezčí make up.

 • Kuchařská hra ve které si připravíte dort. Dělejte co nejprecizněji a nejrychleji vše co po vás hra bude požadovat.

  Happy Birthday Cake

  Kuchařská hra ve které si připravíte dort. Dělejte co nejprecizněji a nejrychleji vše co po vás hra bude požadovat.

 • Oblečte roztomilou malou vílu a vyberte jí i nějaké další doplňky které víly potřebují.

  Sparkle Fairy Dressup

  Oblečte roztomilou malou vílu a vyberte jí i nějaké další doplňky které víly potřebují.

 • Oblíkačka ve které musíte vybrat něco hezkého pro dívku anděla.

  Nice Angel Dress 2012

  Oblíkačka ve které musíte vybrat něco hezkého pro dívku anděla.

 • Pomozte zkrášlit dívku a udělat z ní modelku. Nejdříve ze všeho dívce ošetřete její pleť a pak jí pomozte s make upem.

  Make Me a Model

  Pomozte zkrášlit dívku a udělat z ní modelku. Nejdříve ze všeho dívce ošetřete její pleť a pak jí pomozte s make upem.

 • Vyberte pro Maggie nějaké zajímavé pyžamo v této oblíkací hře.

  Maggie Sleep Dress up

  Vyberte pro Maggie nějaké zajímavé pyžamo v této oblíkací hře.

Page 1 of 41234