Automobilové Archive

 • Vyzkoušejte si svůj odhad při parkování s kamionem. Projeďte v provozu bezpečně až na určené místo a zaparkujte co nejlépe svůj kamion.

  American truck 2

  Vyzkoušejte si svůj odhad při parkování s kamionem. Projeďte v provozu bezpečně až na určené místo a zaparkujte co nejlépe svůj kamion.

 • Hezká hra nejen pro kluky ve které si můžete vyzdobit vlastní automobil.

  Fast Car Modify

  Hezká hra nejen pro kluky ve které si můžete vyzdobit vlastní automobil.

 • GabCab je jakýsi taxikářský simulátor – budete po městě převážet pasažéry (můžete naložit až tři najednou) na místa která si zvolí. Nenechte se zmást jednoduchostí úvodních levelů, později znatelně přituhne.

  GabCab

  GabCab je jakýsi taxikářský simulátor – budete po městě převážet pasažéry (můžete naložit až tři najednou) na místa která si zvolí. Nenechte se zmást jednoduchostí úvodních levelů, později znatelně přituhne.

 • V této hře máte jediný jednoduchý cíl – pořádně se rozjet tak abyste po nárazu zničili co nejvíce aut.

  Destroy more cars

  V této hře máte jediný jednoduchý cíl – pořádně se rozjet tak abyste po nárazu zničili co nejvíce aut.

 • Závodní hra ve které bude vaším úkolem projet s futuristickým vozítkem co nejrychleji až k východu. Občas je ale potřeba sebrat nějaký klíč a podobně.

  Subject 21

  Závodní hra ve které bude vaším úkolem projet s futuristickým vozítkem co nejrychleji až k východu. Občas je ale potřeba sebrat nějaký klíč a podobně.

 • Další 3d závody – tentokráte s auty. Zazávodíte si na několika různých tratích – projedete se tak třeba v poušti, na sněhu nebo v noci.

  3d car race

  Další 3d závody – tentokráte s auty. Zazávodíte si na několika různých tratích – projedete se tak třeba v poušti, na sněhu nebo v noci.

 • A máme tu další zpracování autodráhy. Budete si užívat závodů s různými vozy proti stále se zlepšujícím soupeřům.

  Slot car

  A máme tu další zpracování autodráhy. Budete si užívat závodů s různými vozy proti stále se zlepšujícím soupeřům.

 • Vraťte se na chvilku do dětských let kdy jste s kamarády proháněli autíčka po autodráze a vyzkoušejte si pár kol v tomto simulátoru. Na začátku každého závodu si musíte nejprve nastavit přítlak a rychlost autíčka a pak už ovládáte jen plyn.

  Autodráha

  Vraťte se na chvilku do dětských let kdy jste s kamarády proháněli autíčka po autodráze a vyzkoušejte si pár kol v tomto simulátoru. Na začátku každého závodu si musíte nejprve nastavit přítlak a rychlost autíčka a pak už ovládáte jen plyn.

 • Že pracovat jako messenger v rušných ulicích velkoměsta není žádná legrace si vyzkoušíte u této hry kde budete muset nejen rozvážet zásilky v co nejkratším čase, ale zároveň budete muset dávat i pozor aby vás nezachytily radary hlídající vaši rychlost.

  Congestion chaos

  Že pracovat jako messenger v rušných ulicích velkoměsta není žádná legrace si vyzkoušíte u této hry kde budete muset nejen rozvážet zásilky v co nejkratším čase, ale zároveň budete muset dávat i pozor aby vás nezachytily radary hlídající vaši rychlost.

 • Velice povedené automobilové závody v nádherném 3d zpracování. Čeká na vás několik okruhů s rozdílnými povrchy na kterých poměříte své řidičské umění s počítačem.

  3d rally racing

  Velice povedené automobilové závody v nádherném 3d zpracování. Čeká na vás několik okruhů s rozdílnými povrchy na kterých poměříte své řidičské umění s počítačem.

 • Vyzkoušejte si řízení týmu formule 1. Budete muset nejen závodit, ale i vylepšovat svůj vůz a najímat stále lepší piloty. Dokážete svůj tým dostat až na vrchol v této povedené manažerské strategii z automobilového prostředí?

  Grand Prix tycoon

  Vyzkoušejte si řízení týmu formule 1. Budete muset nejen závodit, ale i vylepšovat svůj vůz a najímat stále lepší piloty. Dokážete svůj tým dostat až na vrchol v této povedené manažerské strategii z automobilového prostředí?

 • Zajezďete si s bojovým jeepem v krajině plné nepřátel. Budete udržovat především stabilitu vozidla v terénu plném zničených vraků vojenské techniky.

  War machine

  Zajezďete si s bojovým jeepem v krajině plné nepřátel. Budete udržovat především stabilitu vozidla v terénu plném zničených vraků vojenské techniky.

 • Staňte se elitním řidičem plnícím úkoly pro mafiánské bose. Abyste uspěli, budete muset nejen dobře řídit, ale občas si svůj vůz za vydělané peníze i trochu vylepšit.

  The heist

  Staňte se elitním řidičem plnícím úkoly pro mafiánské bose. Abyste uspěli, budete muset nejen dobře řídit, ale občas si svůj vůz za vydělané peníze i trochu vylepšit.

 • Vyzkoušejte si práci řidiče vozů scania v této hře plně lokalizované do českého jazyka. Budete plnit nejrůznější úkoly, přepravovat materiál, a při tom všem se chovat podle pravidel silničního provozu. Vyzkoušíte si nejen řízení kamionů, ale také autobusu a rolby.

  Scania driver

  Vyzkoušejte si práci řidiče vozů scania v této hře plně lokalizované do českého jazyka. Budete plnit nejrůznější úkoly, přepravovat materiál, a při tom všem se chovat podle pravidel silničního provozu. Vyzkoušíte si nejen řízení kamionů, ale také autobusu a rolby.

 • Netradiční závodní hra která prověří kolik věcí jste schopni najednou sledovat. Budete totiž muset přepínat barvu svého auta podle výběru tratí. Po modré trati můžete jet vždy ať má váš vůz barvu jakoukoliv, ale ostatní tratě vyžadují sladění barvy vozu, jinak propadnete. Vše potřebné se naučíte v úvodních výukových úrovních.

  Neon rider

  Netradiční závodní hra která prověří kolik věcí jste schopni najednou sledovat. Budete totiž muset přepínat barvu svého auta podle výběru tratí. Po modré trati můžete jet vždy ať má váš vůz barvu jakoukoliv, ale ostatní tratě vyžadují sladění barvy vozu, jinak propadnete. Vše potřebné se naučíte v úvodních výukových úrovních.

 • Jako detektiv Ryen se pokusíte infiltrovat do mafiánských struktur a stát se řidičem při jejich akcích. Abyste se ale dostali až k jednotlivým misím, musíte nejprve projít zkouškou z řízení. Pak už na vás ale čeká spousta napínavých akcí za volantem vozu plného mafiánů.

  Mafia driver

  Jako detektiv Ryen se pokusíte infiltrovat do mafiánských struktur a stát se řidičem při jejich akcích. Abyste se ale dostali až k jednotlivým misím, musíte nejprve projít zkouškou z řízení. Pak už na vás ale čeká spousta napínavých akcí za volantem vozu plného mafiánů.

 • V této hře si můžete vyzkoušet své řidičské umění a znalost předpisů dopravního provozu. Čeká na vás 15 různých dopravních situací které musíte správně vyřešit během časového limitu.

  Autoškola

  V této hře si můžete vyzkoušet své řidičské umění a znalost předpisů dopravního provozu. Čeká na vás 15 různých dopravních situací které musíte správně vyřešit během časového limitu.

 • Futuristický simulátor autíčka projíždějícího překážkovou drahou.

  Car shadow

  Futuristický simulátor autíčka projíždějícího překážkovou drahou.

 • Usedněte za volant monstertrucku a vydejte se na překážkovou dráhu. Pozor ať se nepřevrátíte.

  Monster truck

  Usedněte za volant monstertrucku a vydejte se na překážkovou dráhu. Pozor ať se nepřevrátíte.

 • Jako závodní jezdec usedáte do kokpitu formule 1 a snažíte se zajíždět co nejlepší časy. Hra je viděná shora.

  Formul 1

  Jako závodní jezdec usedáte do kokpitu formule 1 a snažíte se zajíždět co nejlepší časy. Hra je viděná shora.