Dopravní Archive

 • Hra ve které se budete muset popasovat se spletitými důlními chodbami, protože vaším úkolem bude v podzemí naložit náklad a dovézt ho až na určené místo tak abyste ho co nejméně poztráceli.

  Material Mole 2

  Hra ve které se budete muset popasovat se spletitými důlními chodbami, protože vaším úkolem bude v podzemí naložit náklad a dovézt ho až na určené místo tak abyste ho co nejméně poztráceli.

 • Hra u které si procvičíte postřeh – vaší novou prací bude ovládat výhybky na dopravním pásu na letišti. Každý náklad má svou barvu a vy jej musíte pomocí přehazování výhybek dostat vždy až na místo jeho určení.

  Airport

  Hra u které si procvičíte postřeh – vaší novou prací bude ovládat výhybky na dopravním pásu na letišti. Každý náklad má svou barvu a vy jej musíte pomocí přehazování výhybek dostat vždy až na místo jeho určení.

 • Manažersko-budovatelská strategická hra ve které se budete muset starat o dopravní obslužnost vzkvétajícího města tak aby nikde žádná stavba příliš dlouho nestála a materiál se dostal vždy na určená místa.

  Building Rush

  Manažersko-budovatelská strategická hra ve které se budete muset starat o dopravní obslužnost vzkvétajícího města tak aby nikde žádná stavba příliš dlouho nestála a materiál se dostal vždy na určená místa.

 • Zahrajte si na výpravčího a snažte se zastavovat a pouštět vlaky tak aby se na křižovatkách nesrazily a všechny se dostaly rychle a bezpečně až do svého cíle.

  Railway Man

  Zahrajte si na výpravčího a snažte se zastavovat a pouštět vlaky tak aby se na křižovatkách nesrazily a všechny se dostaly rychle a bezpečně až do svého cíle.

 • Převážejte náklady na planetě kdesi ve vesmíru a snažte se každou svou cestu splnit co nejrychleji, ale nepoztrácejte při tom moc nákladu!

  Alien Truck

  Převážejte náklady na planetě kdesi ve vesmíru a snažte se každou svou cestu splnit co nejrychleji, ale nepoztrácejte při tom moc nákladu!

 • Staňte se londýnským taxikářem a rozvážejte zákazníky po městě. Snažte se splnit co nejvíce rit a dejte si pozor protože se tak jak je v anglii zvykem bude jezdit vlevo!

  Sim Taxi London

  Staňte se londýnským taxikářem a rozvážejte zákazníky po městě. Snažte se splnit co nejvíce rit a dejte si pozor protože se tak jak je v anglii zvykem bude jezdit vlevo!

 • Byli jste povoláni abyste snížili počet nehod v jednom městečku. V každém kole musíte na silnice rozmístit značky tak aby se vám povedlo zabránit nehodám.

  Crash Town

  Byli jste povoláni abyste snížili počet nehod v jednom městečku. V každém kole musíte na silnice rozmístit značky tak aby se vám povedlo zabránit nehodám.

 • Snažte se řídit dopravní provoz tak aby nedocházelo ke srážkám, ale také aby nemuseli řidiči v žádném z jízdních pruhů příliš dlouho čekat.

  Traffic Mania

  Snažte se řídit dopravní provoz tak aby nedocházelo ke srážkám, ale také aby nemuseli řidiči v žádném z jízdních pruhů příliš dlouho čekat.

 • Zapojte hlavu a pokuste se postavit mosty pro vlak tak aby jejich konstrukce byla dostatečně pevná pro přejezd vlaku. V tutorialu se naučíte vše co bude potřeba.

  Railway Bridge

  Zapojte hlavu a pokuste se postavit mosty pro vlak tak aby jejich konstrukce byla dostatečně pevná pro přejezd vlaku. V tutorialu se naučíte vše co bude potřeba.

 • Rozvážejte pasažéry po letišti tak aby se dostali včas ke svému letadlu.

  LAX Shuttle Bus

  Rozvážejte pasažéry po letišti tak aby se dostali včas ke svému letadlu.

 • Parkovací hra ve které máte za úkol co nejrychleji dojet na určené místo a zaparkovat. Dávejte ale pozor protože i malý náraz do svodidel nebo jiných překážek se vám stane osudným.

  Snow Parking

  Parkovací hra ve které máte za úkol co nejrychleji dojet na určené místo a zaparkovat. Dávejte ale pozor protože i malý náraz do svodidel nebo jiných překážek se vám stane osudným.

 • Vžijte se do role traťového dispečera a ovládejte semafory a výhybky tak aby se všechny vlaky dostaly v pořádku do cíle své cesty.

  Traffic control

  Vžijte se do role traťového dispečera a ovládejte semafory a výhybky tak aby se všechny vlaky dostaly v pořádku do cíle své cesty.

 • Převážejte po městě pasažéry ve svém taxíku. Dávejte pozor na stav paliva a na ostatní vozy protože váš taxík není nezničitelný.

  Sim Taxi 2

  Převážejte po městě pasažéry ve svém taxíku. Dávejte pozor na stav paliva a na ostatní vozy protože váš taxík není nezničitelný.

 • GabCab je jakýsi taxikářský simulátor – budete po městě převážet pasažéry (můžete naložit až tři najednou) na místa která si zvolí. Nenechte se zmást jednoduchostí úvodních levelů, později znatelně přituhne.

  GabCab

  GabCab je jakýsi taxikářský simulátor – budete po městě převážet pasažéry (můžete naložit až tři najednou) na místa která si zvolí. Nenechte se zmást jednoduchostí úvodních levelů, později znatelně přituhne.

 • V této hře budete s náklaďákem převážet hlavy zombíků. Cílem hry je dovézt do cíle v co nejkratším čase co nejvíce hlav.

  Zombie skull delivery

  V této hře budete s náklaďákem převážet hlavy zombíků. Cílem hry je dovézt do cíle v co nejkratším čase co nejvíce hlav.

 • Vyzkoušejte si řídit provoz na letišti. Určujte letadlům na které dráhy mají přistávat, kde vysadit pasažéry a pak je nasměrujte opět k odletu.

  Airport Mania 2

  Vyzkoušejte si řídit provoz na letišti. Určujte letadlům na které dráhy mají přistávat, kde vysadit pasažéry a pak je nasměrujte opět k odletu.

 • Hezká logická hra ve které bude vaším úkolem dopravit vagóny s různým nákladem na určená stanoviště. Čím menší trasu při jízdě urazíte, tím více získáte bodů.

  Railroad shunting puzzle

  Hezká logická hra ve které bude vaším úkolem dopravit vagóny s různým nákladem na určená stanoviště. Čím menší trasu při jízdě urazíte, tím více získáte bodů.

 • Docela zajímavá hra s netradiční grafikou ve které budete jako dispečer řídit provoz na kolejích tak aby všehny vlaky v pořádku dojely a nedocházelo ke srážkám. První úrovně jsou docela snadné, ale postupem času začne přituhovat.

  Paper train

  Docela zajímavá hra s netradiční grafikou ve které budete jako dispečer řídit provoz na kolejích tak aby všehny vlaky v pořádku dojely a nedocházelo ke srážkám. První úrovně jsou docela snadné, ale postupem času začne přituhovat.

 • Vyzkoušejte si práci řidiče vozů scania v této hře plně lokalizované do českého jazyka. Budete plnit nejrůznější úkoly, přepravovat materiál, a při tom všem se chovat podle pravidel silničního provozu. Vyzkoušíte si nejen řízení kamionů, ale také autobusu a rolby.

  Scania driver

  Vyzkoušejte si práci řidiče vozů scania v této hře plně lokalizované do českého jazyka. Budete plnit nejrůznější úkoly, přepravovat materiál, a při tom všem se chovat podle pravidel silničního provozu. Vyzkoušíte si nejen řízení kamionů, ale také autobusu a rolby.

 • V téhle hře budete pomocí semaforů řídit dopravní provoz na křižovatce. První mise jsou sice jednoduché, ale postupem času jsou křižovatky čím dál přeplněnější auty a složitější.

  Řízení křižovatky

  V téhle hře budete pomocí semaforů řídit dopravní provoz na křižovatce. První mise jsou sice jednoduché, ale postupem času jsou křižovatky čím dál přeplněnější auty a složitější.