odbourávací Archive

 • Oddechová logická hra ve které máte plochu s různými hracími kameny. Ty můžete spojovat, a pokud máte tři nebo více tak se odbourají. Tímto způsobem se pokuste dostat klíč až k truhle.

  Pirate Chains

  Oddechová logická hra ve které máte plochu s různými hracími kameny. Ty můžete spojovat, a pokud máte tři nebo více tak se odbourají. Tímto způsobem se pokuste dostat klíč až k truhle.

 • Hlavolam ve kterém musíte prolomit zabezpečení sejfu tak že odstraníte všechny barevné kostičky. Ty můžete odstranit pouze v případě že se vzájemně dotýkají nejméně tři stejné barvy. Na ploše nesmí zůstat žádná kostka.

  Thief Asistant

  Hlavolam ve kterém musíte prolomit zabezpečení sejfu tak že odstraníte všechny barevné kostičky. Ty můžete odstranit pouze v případě že se vzájemně dotýkají nejméně tři stejné barvy. Na ploše nesmí zůstat žádná kostka.

 • Zapojte hlavu a pokuste se dosáhnout co nejvíce bodů v této logické hře ve které přeskládáváte barevné kameny tak abyste dostali čtyři stejné vedle sebe a tak je odbourali. Po každém tahu přibudou na ploše dva kameny!

  Jewels Empire

  Zapojte hlavu a pokuste se dosáhnout co nejvíce bodů v této logické hře ve které přeskládáváte barevné kameny tak abyste dostali čtyři stejné vedle sebe a tak je odbourali. Po každém tahu přibudou na ploše dva kameny!

 • Klasická odbourávačku Bubleshooter s možností uložit si své dosažené score a porovnat si výkon s dalšími hráči.

  Classic Bubleshooter

  Klasická odbourávačku Bubleshooter s možností uložit si své dosažené score a porovnat si výkon s dalšími hráči.

 • V této hře povedete boj se soupeřem hraním hry Bejeweled. Odbourávejte kameny s různými symboly a podle toho útočte na soupeře, nebo se braňte.

  Jewels Hero

  V této hře povedete boj se soupeřem hraním hry Bejeweled. Odbourávejte kameny s různými symboly a podle toho útočte na soupeře, nebo se braňte.

 • Zajímavá hra ve které bojujete proti nepříteli hraním odbourávací hry. podle barvy kostičky v horní části hry odbouráváte kostky tak abyste co nejvíce ublížili protihráči. Barva lze i změnit. Doporučuji projít si pravidla na začátku.

  Gemwars

  Zajímavá hra ve které bojujete proti nepříteli hraním odbourávací hry. podle barvy kostičky v horní části hry odbouráváte kostky tak abyste co nejvíce ublížili protihráči. Barva lze i změnit. Doporučuji projít si pravidla na začátku.

 • Pro každé kolo můžete využít určený počet kliků abyste odstranili z plochy všechna tělesa. Snažte se dostat stejnobarevná tělesa k sobě, protože pak je odbouráte na jedno kliknutí.

  Match Remove PP

  Pro každé kolo můžete využít určený počet kliků abyste odstranili z plochy všechna tělesa. Snažte se dostat stejnobarevná tělesa k sobě, protože pak je odbouráte na jedno kliknutí.

 • Odbourávací hra – spojujte pomocí myši dva a více stejných hracích kamenů které musí být vedle sebe a tak je odbourávejte. Hra podporuje i ukládání score.

  Cooking Ninja

  Odbourávací hra – spojujte pomocí myši dva a více stejných hracích kamenů které musí být vedle sebe a tak je odbourávejte. Hra podporuje i ukládání score.

 • Klasický, dobře zpracovaný bubble shooter.

  Bobble Shoter

  Klasický, dobře zpracovaný bubble shooter.

 • Odstraňte všechny kostky z plochy. odbourat jdou pouze po skupinách tvořených minimálně dvěmi stejnými kostkami vedle sebe. Na ploše nesmí nic zůstat.

  Planet of Logic

  Odstraňte všechny kostky z plochy. odbourat jdou pouze po skupinách tvořených minimálně dvěmi stejnými kostkami vedle sebe. Na ploše nesmí nic zůstat.

 • Hezky a přehledně zpracovaný Mahjong Solitaire jehož devizou je i to že si můžete uložit své nahrané score.

  Mahjong Wonderfull Lake

  Hezky a přehledně zpracovaný Mahjong Solitaire jehož devizou je i to že si můžete uložit své nahrané score.

 • Zajímavě zpracovaný tetris ve kterém budete muset ukládat dílky padající hned ve třech liniích současně. Hra je tedy o poznání náročnější než klasický tetris.

  Tetri 2-5

  Zajímavě zpracovaný tetris ve kterém budete muset ukládat dílky padající hned ve třech liniích současně. Hra je tedy o poznání náročnější než klasický tetris.

 • Odbourávací hra ve které musíte vystřelovat barevné kostky proti zdi tak aby se vám podařilo vytvářet skupinky po třech a více stejných kostkách které se dotýkají – pak dojde k jejich odbourání.

  Block Blaster

  Odbourávací hra ve které musíte vystřelovat barevné kostky proti zdi tak aby se vám podařilo vytvářet skupinky po třech a více stejných kostkách které se dotýkají – pak dojde k jejich odbourání.

 • Bojujte za záchranu země pomocí hraní odbourávací hry. Každý symbol který odbouráte provede určitou akci a pomocí toho pak bojujete proti svému soupeři se kterým se střídáte v tazích.

  BioGems

  Bojujte za záchranu země pomocí hraní odbourávací hry. Každý symbol který odbouráte provede určitou akci a pomocí toho pak bojujete proti svému soupeři se kterým se střídáte v tazích.

 • Kombinace obsluhovací a odbourávací hry ve které hrajete bejeweled abyste získali potřebné suroviny a mohli pak obsluhovat své hosty v sushi baru.

  Sushi Rush

  Kombinace obsluhovací a odbourávací hry ve které hrajete bejeweled abyste získali potřebné suroviny a mohli pak obsluhovat své hosty v sushi baru.

 • Ochraňte svoji vesnici před zombíky pomocí hraní odbourávací hry. Odbouráním různých symbolů dojde k různým akcím – například nože ubírají zombíkům životy. Cílem hry je co nejdéle bránit vesnici.

  Marching Zombies

  Ochraňte svoji vesnici před zombíky pomocí hraní odbourávací hry. Odbouráním různých symbolů dojde k různým akcím – například nože ubírají zombíkům životy. Cílem hry je co nejdéle bránit vesnici.

 • Logická odbourávací hra ve které je vaším úkolem stavět kameny různého tvaru tak abyste tvořili spolení středu hrací plochy se stranou odpovídající barvy. Pokud se vám toto povede bude celá linie odbourána a vy můžete pokračovat.

  Side Effect 2

  Logická odbourávací hra ve které je vaším úkolem stavět kameny různého tvaru tak abyste tvořili spolení středu hrací plochy se stranou odpovídající barvy. Pokud se vám toto povede bude celá linie odbourána a vy můžete pokračovat.

 • Další z variací na hru Zuma – budete vystřelovat ptáčky na postupující houf tak abyste dostali alespoň tři stejné vedle sebe. Navíc můžete také občas sebrat nějaký bonus.

  Birds town

  Další z variací na hru Zuma – budete vystřelovat ptáčky na postupující houf tak abyste dostali alespoň tři stejné vedle sebe. Navíc můžete také občas sebrat nějaký bonus.

 • Zajímavá odbourávací hra – přetáčejte jednotlivé kusy potrubí tak aby se vám podařilo dovést vodu z podzemí až na povrch. Jakmile se vám to povede tak se všechny propojené části potrubí odbourají.

  Hunga

  Zajímavá odbourávací hra – přetáčejte jednotlivé kusy potrubí tak aby se vám podařilo dovést vodu z podzemí až na povrch. Jakmile se vám to povede tak se všechny propojené části potrubí odbourají.

 • Suma je variantou hry ZUMA – Střílejte barevné kuličky tak aby tvořily skupinky po třech stejné barvy které se pak odbourají. Cílem hry je odbourat celého hada a nedovolit mu projít celou dráhu.

  Suma

  Suma je variantou hry ZUMA – Střílejte barevné kuličky tak aby tvořily skupinky po třech stejné barvy které se pak odbourají. Cílem hry je odbourat celého hada a nedovolit mu projít celou dráhu.

 • Jedná se vlastně o odbourávací hru ve které je vaším cílem sestavovat čtverce obsahující čtyři stejné karty. jakmile se vám to povede, čtverec se odbourá a vy získáváte body.

  Spin cards

  Jedná se vlastně o odbourávací hru ve které je vaším cílem sestavovat čtverce obsahující čtyři stejné karty. jakmile se vám to povede, čtverec se odbourá a vy získáváte body.

 • Zajímavá odbourávací hra ve které se budete snažit skládat skupinky minimálně tří stejných kostiček. Kostičku můžete posunout v jednom kole vždy pouze o jedno místo. S každým tahem vám na plochu přibývají další kostky.

  Cube hunter

  Zajímavá odbourávací hra ve které se budete snažit skládat skupinky minimálně tří stejných kostiček. Kostičku můžete posunout v jednom kole vždy pouze o jedno místo. S každým tahem vám na plochu přibývají další kostky.

 • A je tu další povedená odbourávací hra kterou můžete hrát v pěti různých variantách a pro každou variantu je i vlastní scoreboard kde si můžete poměřit své dovednosti s hráči z celého světa.

  Relax Blocks 2

  A je tu další povedená odbourávací hra kterou můžete hrát v pěti různých variantách a pro každou variantu je i vlastní scoreboard kde si můžete poměřit své dovednosti s hráči z celého světa.

 • Klasický Mahjong solitaire s povedenou a přehlednou grafikou u nějž si ale můžete zapsat své výsledné score do scoreboardu a poměřit tak své síly s hráči z celého světa.

  Mahjong solitaire challenge

  Klasický Mahjong solitaire s povedenou a přehlednou grafikou u nějž si ale můžete zapsat své výsledné score do scoreboardu a poměřit tak své síly s hráči z celého světa.

 • Jednoduchá odbourávací hra ve které je vaším úkolem vyhledávat na hrací ploše seskupení tří a více stejnobarevných kostiček které pak poklepáním odbouráte. Dole pak můžete sledovat svoje score které si po skončení hry můžete zapsat do scoreboardu.

  Brick Buster

  Jednoduchá odbourávací hra ve které je vaším úkolem vyhledávat na hrací ploše seskupení tří a více stejnobarevných kostiček které pak poklepáním odbouráte. Dole pak můžete sledovat svoje score které si po skončení hry můžete zapsat do scoreboardu.

 • Sestavujte z jednotlivých dílkú umístěných v pravo cestičky stejné barvy od okraje ke středu. vždz když takovou cestu sestavíte, tak se odbourá a zároveň se změní i výchozí barvy. Kostičky jiných barev zůstávají na místě, tak je dobré si každý tah řádně promyslet.

  Side Efect

  Sestavujte z jednotlivých dílkú umístěných v pravo cestičky stejné barvy od okraje ke středu. vždz když takovou cestu sestavíte, tak se odbourá a zároveň se změní i výchozí barvy. Kostičky jiných barev zůstávají na místě, tak je dobré si každý tah řádně promyslet.

 • Víceúrovňová odbourávací hra ve které bude vaším cílem nejenom odkrýt všechna požadovaná pole, ale i vydělat co nejvíce peněz za které si pak můžete postavit nové podvodní město.

  Lost in Refs

  Víceúrovňová odbourávací hra ve které bude vaším cílem nejenom odkrýt všechna požadovaná pole, ale i vydělat co nejvíce peněz za které si pak můžete postavit nové podvodní město.

 • Další netradiční odbourávací hra ve které odbouráváte sliz převalující se v různých nádobách. Odbourat lze ale pouze slizky s očkama.

  Gluey

  Další netradiční odbourávací hra ve které odbouráváte sliz převalující se v různých nádobách. Odbourat lze ale pouze slizky s očkama.

 • Zajímavá a zase trochu jiná odbourávací hra. Vaším úkolem je sestavovat skupiny po pěti kostkách stejné barvy které se pak odbourají. Pohybovat můžete s jednotlivými kostičkami vždy o libovolný počet dílků, ale po každém tahu se na hrací ploše objeví tři další kostky.

  Crystal Clear

  Zajímavá a zase trochu jiná odbourávací hra. Vaším úkolem je sestavovat skupiny po pěti kostkách stejné barvy které se pak odbourají. Pohybovat můžete s jednotlivými kostičkami vždy o libovolný počet dílků, ale po každém tahu se na hrací ploše objeví tři další kostky.

 • U hry treasure puzzle se pokusíte sestavit mapu k pokladu. Abyste získali jednotlivé části mapy, budete muset odkrýt všechna hnědá pole pomocí hry podobné Bejeweledu, ale s tím rozdílem že zde neprohazujete jednotlivé obrázky ale posouváte celými řádky tak, abyste dostali vždy tři stejné symboly do řady.

  Treasure Puzzle

  U hry treasure puzzle se pokusíte sestavit mapu k pokladu. Abyste získali jednotlivé části mapy, budete muset odkrýt všechna hnědá pole pomocí hry podobné Bejeweledu, ale s tím rozdílem že zde neprohazujete jednotlivé obrázky ale posouváte celými řádky tak, abyste dostali vždy tři stejné symboly do řady.

 • Odbourávací hra, která se liší především tím, že si jí můžete zahrát i proti svému kamarádovi.

  Orb Wars

  Odbourávací hra, která se liší především tím, že si jí můžete zahrát i proti svému kamarádovi.

 • Výborná odbourávací hra která se od ostatních liší především tím, že pokud dáte dohromady tři stejné symboly, tak se nevymažou jak byste čekali, ale změní se na jeden jiný podle přesně dané hierarchie. Doporučuji vyzkoušet.

  Alchemyst match

  Výborná odbourávací hra která se od ostatních liší především tím, že pokud dáte dohromady tři stejné symboly, tak se nevymažou jak byste čekali, ale změní se na jeden jiný podle přesně dané hierarchie. Doporučuji vyzkoušet.

 • Bejeweled v neobvyklém tvaru. Za obrázky nám slouží různé výjevy z pomořské říše. Prohazujete jednotlivé obrázky tak, abyste dosáhli vždy minimálně tří stejných v řadě – tím dojde k jejich odbourání.

  Proteus Puzzle

  Bejeweled v neobvyklém tvaru. Za obrázky nám slouží různé výjevy z pomořské říše. Prohazujete jednotlivé obrázky tak, abyste dosáhli vždy minimálně tří stejných v řadě – tím dojde k jejich odbourání.

 • Hra která v sobě kombinuje Poker a Bejeweled. Prohazujete mezi sebou jednotlivé karty tak, abyste dosáhli některé z platných pokerových kombinací.

  Poker match

  Hra která v sobě kombinuje Poker a Bejeweled. Prohazujete mezi sebou jednotlivé karty tak, abyste dosáhli některé z platných pokerových kombinací.

 • Klasická bejeweled hra kde se snažíte prohazováním jednotlivých obrázků dosáhnout řady minimálně tří stejných kamenů. Hra se scoreboardem.

  Velikonoční Bejeweled

  Klasická bejeweled hra kde se snažíte prohazováním jednotlivých obrázků dosáhnout řady minimálně tří stejných kamenů. Hra se scoreboardem.

 • Odbourávací hra Bejeweled se strašidelnými Haloweenskými motivy. Po ukončení hry si můžete zapsat score a změřit tak svoje síly s hráči z celého světa.

  Match 3 Haloween

  Odbourávací hra Bejeweled se strašidelnými Haloweenskými motivy. Po ukončení hry si můžete zapsat score a změřit tak svoje síly s hráči z celého světa.

 • Další z řady dnes velice populárních odbourávacích her. Neváhejte a pusťte se do nezbedných kostiček.

  Ultimate crush

  Další z řady dnes velice populárních odbourávacích her. Neváhejte a pusťte se do nezbedných kostiček.