Vojenské Archive

 • Flash hra odkazující na titul HALO: snažte se se svým masterchiefem ukořistit nepřátelské prapory a ochránit ten svůj. Během hry můžete využívat i vozidla do kterých nastoupíte pomocí klávesy CTRL.

  Flash HALO ctf

  Flash hra odkazující na titul HALO: snažte se se svým masterchiefem ukořistit nepřátelské prapory a ochránit ten svůj. Během hry můžete využívat i vozidla do kterých nastoupíte pomocí klávesy CTRL.

 • Válka je v plném proudu a vy se jí můžete zůčastnit v této real time strategii. Vyrábějte a ovládejte různé bojové jednotky od pěchoty až po tanky a snažte se s nimi plnit zadané mise.

  VK 1939

  Válka je v plném proudu a vy se jí můžete zůčastnit v této real time strategii. Vyrábějte a ovládejte různé bojové jednotky od pěchoty až po tanky a snažte se s nimi plnit zadané mise.

 • Ubraňte své stanoviště před nepřáteli. Budete si muset hlídat více stran ze kterých na vás mohou zaútočit. Vaše vojáky si můžete různě vylepšovat aby se zvyšovala jejich bojová efektivita.

  Modern Wars

  Ubraňte své stanoviště před nepřáteli. Budete si muset hlídat více stran ze kterých na vás mohou zaútočit. Vaše vojáky si můžete různě vylepšovat aby se zvyšovala jejich bojová efektivita.

 • 3d válečná střílečka ve které bráníte svou pozici před nepřáteli. Útočí na vás jak pěchota, obrněnci, tak i letadla a vrtulníky. Vy můžete také střídat své zbraně – v arzenálu máte dělo, rotační kulomet, RPG nebo si můžete povolat třeba leteckou podporu.

  Defense is Duty

  3d válečná střílečka ve které bráníte svou pozici před nepřáteli. Útočí na vás jak pěchota, obrněnci, tak i letadla a vrtulníky. Vy můžete také střídat své zbraně – v arzenálu máte dělo, rotační kulomet, RPG nebo si můžete povolat třeba leteckou podporu.

 • Vrhněte se s tankem vstříc nepřátelům v této válečné hře. Nezapomínejte také sbírat bonusy a peníze abyste si mohli opatřit nějaká vylepšení. Bonusy se mohou také skrývat v dřevěných bednách které lze rozstřílet.

  Jackal Operation

  Vrhněte se s tankem vstříc nepřátelům v této válečné hře. Nezapomínejte také sbírat bonusy a peníze abyste si mohli opatřit nějaká vylepšení. Bonusy se mohou také skrývat v dřevěných bednách které lze rozstřílet.

 • Válečná obranářská hra ve které budete stát proti pěchotě, letadlům i tankům. Ovládat pak budete rotační kulomet a použít můžete také granáty a rakety.

  Operation Machine Gun

  Válečná obranářská hra ve které budete stát proti pěchotě, letadlům i tankům. Ovládat pak budete rotační kulomet a použít můžete také granáty a rakety.

 • Vyberte si jednu z válčících stran a pak se vrhněte do boje. Ovládáte dělo a na každé kolo dostanete přidělenou určitou munici a musíte zničit všechny nepřátelské vojáky. Různá munice má různé vlastnosti.

  Artilery Rush 2

  Vyberte si jednu z válčících stran a pak se vrhněte do boje. Ovládáte dělo a na každé kolo dostanete přidělenou určitou munici a musíte zničit všechny nepřátelské vojáky. Různá munice má různé vlastnosti.

 • Válečná strategie ve které musíte strategicky přesunovat jednotky a obsazovat stavby tak aby se vám povedlo zničit svého nepřítele. Hra vás potěší i hezkou grafikou.

  Airborne Wars 2

  Válečná strategie ve které musíte strategicky přesunovat jednotky a obsazovat stavby tak aby se vám povedlo zničit svého nepřítele. Hra vás potěší i hezkou grafikou.

 • Další parádní střílečka s 3d grafikou ve které se tentokrát podíváte na loď a vaším úkolem bude obsluhovat kulomet a také dělo pro ničení větších cílů. Snažte se co nejrychleji zničit všechny nepřátele a užijte si tuto povedenou 3d hru od Miniclip.com

  River Assault

  Další parádní střílečka s 3d grafikou ve které se tentokrát podíváte na loď a vaším úkolem bude obsluhovat kulomet a také dělo pro ničení větších cílů. Snažte se co nejrychleji zničit všechny nepřátele a užijte si tuto povedenou 3d hru od Miniclip.com

 • Další střílečka – tentokrát jste se ocitli v zákopu který vám poskytuje jen omezenou ochranu. Zničte co nejvíce nepřátel a vyhýbejte se střelám které na vás míří.

  Peace Keeper

  Další střílečka – tentokrát jste se ocitli v zákopu který vám poskytuje jen omezenou ochranu. Zničte co nejvíce nepřátel a vyhýbejte se střelám které na vás míří.

 • Dobrá střílečka s hezkou 3d grafikou ve které se pohybujete po městě a snažíte se zničit vaše nepřátele. Hra podporuje score a pro červenec je jednou z her o ceny na www.Skóruj.cz kde si jí můžete také zahrát a zúčastnit se zdarma soutěže!!!

  Warzone 3d First Strike

  Dobrá střílečka s hezkou 3d grafikou ve které se pohybujete po městě a snažíte se zničit vaše nepřátele. Hra podporuje score a pro červenec je jednou z her o ceny na www.Skóruj.cz kde si jí můžete také zahrát a zúčastnit se zdarma soutěže!!!

 • Vyberte si jednu z válčících stran a vydejte se dobývat nepřátelské pevnosti. V každém kole musíte zničit všechny jednotky nepřítele k čemuž máte různé typy munice proti různým cílům.

  Artilery Rush

  Vyberte si jednu z válčících stran a vydejte se dobývat nepřátelské pevnosti. V každém kole musíte zničit všechny jednotky nepřítele k čemuž máte různé typy munice proti různým cílům.

 • Naverbujte si vojáky a vyzbrojte je zbraněmi. S jejich pomocí pak budete muset bránit své pozice před nepřítelem.

  Cobra Squad

  Naverbujte si vojáky a vyzbrojte je zbraněmi. S jejich pomocí pak budete muset bránit své pozice před nepřítelem.

 • Moderní verze kdysi známé hry Paratrooper ve které je vaším úkolem sestřelovat parašutisty kteří se snaží zničit vaši základnu. Nesmí vám proklouznout ani jediný jinak hra končí. Score si po hře můžete uložit do tabulky.

  Jungle Rampage

  Moderní verze kdysi známé hry Paratrooper ve které je vaším úkolem sestřelovat parašutisty kteří se snaží zničit vaši základnu. Nesmí vám proklouznout ani jediný jinak hra končí. Score si po hře můžete uložit do tabulky.

 • Projeďte přes dráhu plnou různých překážek s vojenským obrněncem. Cílem hry je dostat se bezpečně do cíle.

  Stryker Rampage

  Projeďte přes dráhu plnou různých překážek s vojenským obrněncem. Cílem hry je dostat se bezpečně do cíle.

 • Akční hra ve které se ocitnete uprostřed městské války a budete se muset se svým tankem probít skrz město obsazené nepřátelskými jednotkami.

  Tough Zone

  Akční hra ve které se ocitnete uprostřed městské války a budete se muset se svým tankem probít skrz město obsazené nepřátelskými jednotkami.

 • Akční střílečka ve které budete bránit svou základnu před nájezdy nepřátelských útočníků. Za zvládnutá kola získáváte zkušenostní body které vám pak zpřístupní lepší zbraň.

  Desert Defender

  Akční střílečka ve které budete bránit svou základnu před nájezdy nepřátelských útočníků. Za zvládnutá kola získáváte zkušenostní body které vám pak zpřístupní lepší zbraň.

 • Projeďte se přes dráhu plnou překážek s vojenským obrněncem. Občas budete muset použít i dělo abyste si například odblokovali nějaký výtah a podobně.

  Crusher

  Projeďte se přes dráhu plnou překážek s vojenským obrněncem. Občas budete muset použít i dělo abyste si například odblokovali nějaký výtah a podobně.

 • Braňte vojenskou základnu před nepřáteli. Za získané body si můžete povolat na pomoc artilerii která vám bude pomáhat ničit stále silnější nepřátele.

  Comand and Defend

  Braňte vojenskou základnu před nepřáteli. Za získané body si můžete povolat na pomoc artilerii která vám bude pomáhat ničit stále silnější nepřátele.

 • V této vojenské hře je vaším úkolem vyčistit danou oblast od všech nepřátel. Ti se mohou skrývat za různými překážkami. To vše musíte stihnout v časovém limitu.

  Survive Crisis

  V této vojenské hře je vaším úkolem vyčistit danou oblast od všech nepřátel. Ti se mohou skrývat za různými překážkami. To vše musíte stihnout v časovém limitu.

 • Válečná strategie ve které začínáte jen se základnou a pár vojákama a vaším úkolem bude jednak bránit základnu, ale také plnit různé mise které vám pomohou v dobytí světa. Se hrou vás seznámí tutorial na začátku.

  Mastermind World Conqueror

  Válečná strategie ve které začínáte jen se základnou a pár vojákama a vaším úkolem bude jednak bránit základnu, ale také plnit různé mise které vám pomohou v dobytí světa. Se hrou vás seznámí tutorial na začátku.

 • Válečná strategická hra ve které budete ovládat svá vojska která si můžete poskládat z různých jednotek a vaším cílem bude – jak jinak – než zničit nepřítele.

  Miragine War

  Válečná strategická hra ve které budete ovládat svá vojska která si můžete poskládat z různých jednotek a vaším cílem bude – jak jinak – než zničit nepřítele.

 • Už čtvrtá verze této válečné strategie ve které opět povedete svůj klan a pevnost proti nepříteli. Jak už je v této serii zvykem, budou se vaše jednotky opět vyvíjet od neandrtálců až po moderní válečníky.

  Epic war 4

  Už čtvrtá verze této válečné strategie ve které opět povedete svůj klan a pevnost proti nepříteli. Jak už je v této serii zvykem, budou se vaše jednotky opět vyvíjet od neandrtálců až po moderní válečníky.

 • Další z řady válečných strategií. Velte svým jednotkám na zemi i ve vzduchu a zničte svého nepřítele. Hra se dá hrát v několika různých módech.

  Masive war 2

  Další z řady válečných strategií. Velte svým jednotkám na zemi i ve vzduchu a zničte svého nepřítele. Hra se dá hrát v několika různých módech.

 • Propracovaná válečná strategie ve které vyrábíte jednotky se kterými se pokusíte ovládnout okolní území. Ovládáním hry a jednotek vás provede ukázka na začátku hry.

  Battlefiel general

  Propracovaná válečná strategie ve které vyrábíte jednotky se kterými se pokusíte ovládnout okolní území. Ovládáním hry a jednotek vás provede ukázka na začátku hry.

 • Vrhněte se do válečné vřavy v této střílečce. Budete zápolit nejen s nepřátelskými pěšáky ale i vrtulníky.

  Soldier fortune

  Vrhněte se do válečné vřavy v této střílečce. Budete zápolit nejen s nepřátelskými pěšáky ale i vrtulníky.

 • V téhleté hře budete bránit základnu před obsazením nepřáteli kteří se na vás řítí nejen ze vzduchu, ale i z moře. K obraně vám bude sloužit dělo.

  Shell shock general

  V téhleté hře budete bránit základnu před obsazením nepřáteli kteří se na vás řítí nejen ze vzduchu, ale i z moře. K obraně vám bude sloužit dělo.

 • Střílečka viděná pohledem shora jejíž hlavní předností je možnost volby zda chcete hrát sám, nebo se zapojit do online hry s dalšími živými bojovníky z celého světa.

  Gib fest multiplayer

  Střílečka viděná pohledem shora jejíž hlavní předností je možnost volby zda chcete hrát sám, nebo se zapojit do online hry s dalšími živými bojovníky z celého světa.

 • Jednoduchá válečná hra ve které jako pilot vrtulníku musíte svádět souboje s hordou nepřátel. Občas na vás čeká nějaké bonusové překvapení jako upgrade zbraní nebo dočasná výpomoc od wingmana.

  Desert strike

  Jednoduchá válečná hra ve které jako pilot vrtulníku musíte svádět souboje s hordou nepřátel. Občas na vás čeká nějaké bonusové překvapení jako upgrade zbraní nebo dočasná výpomoc od wingmana.

 • Zajezďete si s bojovým jeepem v krajině plné nepřátel. Budete udržovat především stabilitu vozidla v terénu plném zničených vraků vojenské techniky.

  War machine

  Zajezďete si s bojovým jeepem v krajině plné nepřátel. Budete udržovat především stabilitu vozidla v terénu plném zničených vraků vojenské techniky.

 • Středověk plný válek čeká jen na vás až se ujmete velení nad vojsky některé z velmocí ( na výběr máte z Anglie, Francie a Pruska ) a vrhnete se do víru bitev. Vaším úkolem bude chránit své pevnosti před nepřátelskýmy vojsky k čemuž vám poslouží dostatečné množství dobových jednotek.

  Master of fortress

  Středověk plný válek čeká jen na vás až se ujmete velení nad vojsky některé z velmocí ( na výběr máte z Anglie, Francie a Pruska ) a vrhnete se do víru bitev. Vaším úkolem bude chránit své pevnosti před nepřátelskýmy vojsky k čemuž vám poslouží dostatečné množství dobových jednotek.

 • Zůčastněte se bitev druhé světové války. Múžete si vybrat za kterou stranu budete hrát – máte na vybranou z britských, amerických, italských, nebo německých jednotek – a dejte bitvám třeba zcela jiný průběh než zaznamenala historie.

  Theatre of War 2

  Zůčastněte se bitev druhé světové války. Múžete si vybrat za kterou stranu budete hrát – máte na vybranou z britských, amerických, italských, nebo německých jednotek – a dejte bitvám třeba zcela jiný průběh než zaznamenala historie.

 • V roce 1066 se odehrála jedna z největších světových bitev když se střetla tři mocná vojska. Byli to Vikingové, Normani a Angličané a vy si nyní můžete vyzkoušet vést jakékoliv z těchto tří vojsk. Jedná se o velice dobře propracovanou strategii ve které krokově přesouváte své jednotky po bitevním poli a snažíte se přelstít nepřítele lepší taktikou.

  1066

  V roce 1066 se odehrála jedna z největších světových bitev když se střetla tři mocná vojska. Byli to Vikingové, Normani a Angličané a vy si nyní můžete vyzkoušet vést jakékoliv z těchto tří vojsk. Jedná se o velice dobře propracovanou strategii ve které krokově přesouváte své jednotky po bitevním poli a snažíte se přelstít nepřítele lepší taktikou.

 • Vzpomínáte na film hvězdná pěchota ve kterém hrdinové bojovali na různých místech vesmíru s nebezpečnými brouky? Vy se v této hře octnete v jedné takové pevnosti uprostřed pouště kterou budete muset bránit před nájezdy brouků. Jediné na co se budete moci spolehnout je pár vašich mužů a pevnost kterou držíte. Kolik dnů dokážete vzdorovat?

  The Last frontier

  Vzpomínáte na film hvězdná pěchota ve kterém hrdinové bojovali na různých místech vesmíru s nebezpečnými brouky? Vy se v této hře octnete v jedné takové pevnosti uprostřed pouště kterou budete muset bránit před nájezdy brouků. Jediné na co se budete moci spolehnout je pár vašich mužů a pevnost kterou držíte. Kolik dnů dokážete vzdorovat?

 • Ve hře leon Wars svedete dlouhou válku se sousedním královstvím. K vítězství vede jediná cesta – za pomoci ukořistěných peněz a pokladů vylepšit své bojovníky natoli aby přemohli vašeho nepřítele.

  Leon Wars

  Ve hře leon Wars svedete dlouhou válku se sousedním královstvím. K vítězství vede jediná cesta – za pomoci ukořistěných peněz a pokladů vylepšit své bojovníky natoli aby přemohli vašeho nepřítele.

 • Válka v Africe je v plném proudu a angličané se musí bránit náporu německých jednotek. Na vás je abyste se postavili do čela obraných operací a zastavili německý postup. S každou další úrovní se vám zpřístupňují nové jednotky a navíc získáváte body za které můžete vylepšovat ty stávající.

  Defense 1942

  Válka v Africe je v plném proudu a angličané se musí bránit náporu německých jednotek. Na vás je abyste se postavili do čela obraných operací a zastavili německý postup. S každou další úrovní se vám zpřístupňují nové jednotky a navíc získáváte body za které můžete vylepšovat ty stávající.

 • Výborná strategická hra ve které si nejprve zvolíte zda budete hrát za lidi, trpaslíky nebo orky, a pak už se budete jen snažit rozšířit své dominium co nejvíce na území svých soupeřů.

  Ultimate Wars

  Výborná strategická hra ve které si nejprve zvolíte zda budete hrát za lidi, trpaslíky nebo orky, a pak už se budete jen snažit rozšířit své dominium co nejvíce na území svých soupeřů.

 • Bojujte o nadvládu nad světem v této válečné strategické hře. Stačí si jen vybrat za kterou stranu budete hrát a můžete se pustit do obsazování Evropy k čemuž vám poslouží spousta jednotek od pěchoty přes artilerii a letouny aý po raketová vojska.

  Battle Gear

  Bojujte o nadvládu nad světem v této válečné strategické hře. Stačí si jen vybrat za kterou stranu budete hrát a můžete se pustit do obsazování Evropy k čemuž vám poslouží spousta jednotek od pěchoty přes artilerii a letouny aý po raketová vojska.

 • Druhá světová válka se pomalu blíží svému konci a vás povolali abyste velel vojskům v posledních bojích. Stavíte jednotky, provádíte výzkum, zkrátka vše jako v každé správné válečné strategii.

  Warfare 1944

  Druhá světová válka se pomalu blíží svému konci a vás povolali abyste velel vojskům v posledních bojích. Stavíte jednotky, provádíte výzkum, zkrátka vše jako v každé správné válečné strategii.

 • Válečná strategie kde jako generál vysíláte do boje nejrůznější jednotky. Na začátku máte ale pouze pár pěšáků a ostatní zbraně musíte tedy nejprve vyvinout. Rozmyslete si tedy dobře do čeho budete kolik investovat.

  Shadez

  Válečná strategie kde jako generál vysíláte do boje nejrůznější jednotky. Na začátku máte ale pouze pár pěšáků a ostatní zbraně musíte tedy nejprve vyvinout. Rozmyslete si tedy dobře do čeho budete kolik investovat.

Page 1 of 212