1000 her online
Webové hry

Hry online zdarma

Bullet Force Multiplayer

Bullet Force je moderní 3D střílečka pro první osobu, která umožňuje hraní v režimu pro jednoho hráče i pro více hráčů. Hra je k dispozici zdarma a hratelná na všech hlavních platformách. Bullet Force provozuje americké herní studio Blayze Games.

Znáte to, jedna hra je jako druhá, stále to samé. Téměř identické mapy, uživatelské prostředí, vzhled a dokonce i herní mechanismy. Existuje jen hrstka jedinečných skvělých her - a nebojíme se říci, že Bullet Force je jednou z nich.

Nejde o existenci jedinečných map, zbraní, režimu pro více hráčů a spoustu dalších funkcí, konec konců, ty jsou k dispozici také v mnoha dalších hrách. Co Bullet Force dělá tak super a jedinečným, je to způsob a vášeň, se kterou byl vyvinut. Bullet Force je produkt mladého chlapce Lucase Wilda, který si chtěl jen vytvořit skvělou hru a nebál se do ní investovat čas a peníze. Na začátku za hrou nebyl žádný obchodní model, jen cíl něčeho dosáhnout. Bullet Force, jak je nyní, je samozřejmě komerční věcí, ve skutečnosti to je i nezbytné pro jeho udržení. Lucas se vydal na církevní misi před lety (měl by se vrátit v roce 2020) a aby byla hra dostupná a aktualizovaná pro hráče, bylo třeba vydělávat peníze na najmutí nového vývojáře, který by tuto hru spravoval. Od té doby řídí Bullet Force hry Blayze games - herní studio, které vlastní Lucasova rodina. Zajímá vás více informací o hře? Podívejte se na historii Bullet Force.

Proč hrát Bullet Force

 • Herní mechanismus inspirovaný populárními AAA hrami
 • Unikátní textury, mapy a zbraně vyrobené na míru se zaměřením na dosažení skvělého vzhledu s nízkou spotřebou výkonu - hra běží hladce na všech zařízeních s procesorem i3 a vyšším.
 • Možnost individualizace vaší postavy - učiňte svého vojáka nezapomenutelným
 • Nové aktualizace, které hru vylepšují, stále přicházejí
 • Bullet Force je to jedna z nejlepších her v prohlížeči

Funkce

 • Progress game design - Zahrajte si hru pro odemknutí a vydělejte mince za nové vybavení
 • Režim pro jednoho hráče pro trénink i režim pro více hráčů pro zápasy se skutečnými hráči
 • Uživatelské účty - veškerý průběh je uložen na serveru
 • Mnoho jedinečných zbraní s přepínatelnými nástavci (lasery, zaměřovače ...) umožňující přizpůsobení (maskování)
 • Široký výběr výhod, které si můžete vybrat (rychlejší provoz, kratší doba načítání ...)
 • Přizpůsobitelná postava - oblečení, postava
 • Uživatel hlasuje pro příští měsíc na konci každé herní relace
 • Přizpůsobení heren - maximální počet povolených hráčů, maximální ping ke snížení zpoždění, možnost vytvoření veřejných i soukromých místností…
 • Mnoho jedinečných map

Velikost souboru - proč se Bullet Force načítá tak pomalu

Bullet Force má ve srovnání s jinými hrami velmi vysokou velikost souborů již od svého vydání v roce 2016. Velikost nejnovější verze (dostupná na této stránce) je 260 mb, kterou je třeba si před hraním stáhnout do prohlížeče. Tato uvedená velikost souboru je v komprimovaném stavu, pracovní velikost souboru dosažená po dekompresi v prohlížeči je 315 MB.

Tato velikost souboru přináší nevýhody a umělé problémy, zejména:

 • Na zařízeních s pomalým připojením k internetu je načítání hry velmi pomalé
 • Na zařízení s nízkým výkonem procesoru je načítání hry velmi pomalé, protože je třeba zpracovat velké množství javascriptu
 • Velikost souboru hry může ovlivnit možnost ukládání prohlížečů do mezipaměti - prohlížeče mohou odmítnout mezipaměť tak velké velikosti souboru a stáhnout si celou hru při každém spuštění
 • Načítání her je při připojení k internetu nákladné na základě placených přenesených dat

Aktualizace hry

 • Od 11. listopadu tato stránka obsahuje nejnovější verzi Bullet Force hostovanou crazygames. Starší verze z roku 2016 již není k dispozici na základě žádosti vývojáře Blayze Games.
 • Listopad 2019: Starší verze Bullet Force s nefunkčním přihlašovacím systémem již není k dispozici na žádném webu. Všechny aktuální dostupné verze hry Bullet Force jsou uvedeny na stránce her Bullet Force .

Platformy

Bullet Force je k dispozici na všech hlavních platformách - ve formě aplikace na Google Play a App Store, jako nativní sestavení na webu i samostatná verze pro PC.

Potenciální problémy, kterým můžete čelit

 • Varování před phishingovým útokem, neschopností připojit se k serveru pro více hráčů - Účetní systém a multiplayer ve hře Bullet Force vyžadují připojení k hernímu serveru Blayze, tento server je však často blokován antivirovým softwarem, jako je Avast nebo AVG.

Bullet Force Unblocked

Pokud jste zjistili, že je na vašem elektronickém zařízení blokována Bullet Force, je to pravděpodobně kvůli blokování ze strany správce sítě nebo zařízení (např. Ve škole). Chcete-li v tomto případě hrát hru, musíte změnit síť nebo zařízení, ze kterého se připojujete. Způsoby, jak se vyhnout blokování?

Bullet Force účet

Hra Bullet Force umožňuje vytvoření uživatelského účtu pro odemknutí řad, nákupů, vzhledů a dalších úprav a funkcí hry. Tento účet není spravován společností PacoGames a PacoGames neodpovídá za nic související s tímto účtem.

Bullet Force a hackeři

Vývojáři a hráči Bullet Force se potýkají s problémem hackerů, kteří používají Targetbot a další pomocníky. Samotný hacking je v rozporu s podmínkami hraní hry - ve skutečnosti existuje nulová tolerance pro hackování v jakékoli velikosti a frekvenci - pokud ve hře vidíte nějakého hackera, můžete ho nahlásit prostřednictvím aplikace Discord pro hru Bullet Force .

*wasd* *mouse*
*p* = pauza
*enter* = zrození
*e* = vzít zbraň
*r* = přebít
*c* = poklek
*tab* = skóre

Zpět