1000 her online
Webové hry

Hry online zdarma

Le Go Car Crash Micromachines Online

Najdi spoustu zábavy se svými přáteli, v závodech o dominanci nových jízdných tratí.
Jízda na zcela otevřených místech, na mini-automobilech postavených z lego kostek, s neuvěřitelnou realistickou fyzikou ničení. Při provádění triků budeš potřebovat vysokou úroveň dovedností, jejichž provedení bude omezeno pouze tvou fantazií. Zúčastni se bitev na mikrovozech a hraj online s přáteli. Zcela znič auta svých protivníků a zároveň minimálně poškoď své auto.
Zachyť nepřátele nepředvídatelnými překážkami v pohybu. Získej bonusy tím, že se účastníš bitev s přáteli nebo prozkoumej obrovské barevné mapy, se spoustou míst, kde můžeš provádět závratné kousky a hrát v režimu pro jednoho hráče. Sbírej mince roztroušené po různých místech, získej odměny v bitvách nebo za úspěšné provedení triků a odemkni nové karty vozidel. Znovu se cíť jako dítě, které řídí malé auto, projíždí obří místnosti, má možnost závodit na kuchyňském stole nebo jakémkoliv jiném kusu nábytku, který vidíš na otevřených mapách s interaktivními předměty.

Vlastnosti hry:
- Mnoho jedinečných map podobných zábavnímu parku, s nespočetným počtem skoků a míst pro interakci s vaším autem.
- Schopnost otevírat a přidávat auta do vaší garáže, za odměny a mince, které jste obdrželi během průchodu hry.
- Neuvěřitelně krásná grafika s dynamickým prostředím a neuvěřitelně realistickým systémem ničení automobilů.

Dopřej sobě a svým přátelům spoustu zábavy a dobré nálady ve vzrušující hře pro celou rodinu LE GO CAR CRASH MICROMACHINES ONLINE!

*arrows*
*esc* = menu

Zpět