1000 her online
Webové hry

Hry online zdarma

Offroad Monster Truck Forest Championship

Offroad Monster Truck Forest Championship je 3D závodní a demoliční derby hra. Hráč najde ve hře 3 režimy (offroad, kampaň, multiplayer). Hraj single player a nebo s přáteli multiplayer mód. Navštiv obchod a odemkni všech 6 aut za peníze, které vyděláš v závodech.

O hře

Vítej ve světě velkých terénních závodních automobilů. Vyber si své oblíbené terénní auto a vydej se na cestu. Ve hře najdeš své osobní statistiky. Všechny čísla jako počet zabití, počet výher, proher a to vše na jednom místě. Dělej pokrok ve hře, vydělávej peníze a odemkni všechna auta. Závoď proti UI nebo hraj proti jiným lidem v demoličním derby. Hra má 3 režimy a každý režim je skvělý!

První režim

je off-roa režim. V tomto režimu najdeš 19 náročných úrovní. Závoď proti umělé inteligenci PC, překonávej překážky a dokonči úroveň jako první. Otestuj své dovednosti a připrav se na druhý režim!

Druhý režim

je kampaň. Začni svou kariéru. Bojuj s ostatními vozy. V tomto režimu najdeš 15 náročných úrovní. Dokonči je všechny a staň se derby demoličním šampionem. Pamatuj, že boti ve hře nejsou snadní oponenti a musíš pro výhru bojovat ze všech sil.

Třetí režim

je režim pro více hráčů. Myslíš si, že jsi v předchozích režimech dostatečně trénoval? Nyní je čas vyzvat ostatní hráče po celém světě nebo jen pozvi své přátele a hrajte spolu. Můžeš si vytvořit vlastní místnost a nastavit všechny parametry, nebo se jen připoj k někomu jinému do existující místnosti! Užij si spoustu zábavy a staň se šampiónem! Tolik možností na jednom místě.

Hledáš podobnou hru? Pak bys měl rozhodně zkusit Xtreme Offroad Truck 4x4 Demolition Derby 2020

Vlastnosti

  • Úžasná hra s auty zdarma
  • 3 režimy: off-road, kampaň, multiplayer
  • Hraj s přáteli nebo závoď s UI a přidávej boty
  • Ve hře je spousta levelů
  • Odemkni 6 jedinečných aut v obchodě, ale nejprve si na ně vydělej peníze v závodech

*arrows*
*space* = ruční brzda

Zpět