1000 her online
Webové hry

Hry online zdarma

Xtreme Offroad Truck 4x4 Demolition Derby 2020

Xtreme Offroad Truck 4x4 Demolition Derby 2020 je 3D demoliční hra. Hráč najde ve hře 3 režimy (offroad, kampaň, multiplayer). Hraj sólo nebo s přáteli. Navštiv obchod a odemkni všech 6 aut.

O hře

Vítej ve světě velkých aut. Vyber si své oblíbené terénní auto a začni hrát. Zjisti si své osobní hodnocení / skóre přímo ve hře. Všechny tvé zabití, smrti, vítězství na jednom místě. Ve hře máš plynulý pokrok a můžeš si vybrat až ze 3 režimů, kde tento pokrok získáš.

První režim

je off-road režim. V tomto režimu najdeš 19 náročných misí. Překonej překážky a dokonči úroveň v časovém limitu. Otestuj své dovednosti a připrav se na druhý režim!

Druhý režim

je kampaň. Začni svou kariéru. Bojuj s ostatními vozy s umělou inteligenci. V tomto režimu najdeš celkem 15 náročných úrovní. Dokonči je všechny a staň se derby demoličním šampionem. Pamatuj, že boti ve hře nejsou snadní oponenti a nic nezískáš zadarmo.

Třetí režim

je multiplayer. Myslíš si, že jsi v předchozích režimech dostatečně trénoval? Nyní je čas vyzvat ostatní hráče po celém světě nebo jen pozvi své přátele a hrajte spolu. Když vstoupíš do režimu pro více hráčů, máš více možností, jak se připojit. Připoj se ke stávající místnosti nebo si můžeš vytvořit svou vlastní místnost. Nastav všechny parametre místnosti. Kolik nepřátel tam bude a kolik hráčů se může připojit do místnosti. Můžeš dokonce přidat boty pro nejlepší možný zážitek.

Vlastnosti hry

  • Realistická derby demolice, zcela zdarma
  • 3 režimy: off-road, kampaň, multiplayer
  • Hraj s přáteli nebo přidej do hry boty
  • Hra poskytuje výzvu pro každého
  • Odemkni 6 jedinečných aut v obchodě

*arrows* = jízda
*space* = ruční brzda
*c* = kamera
*b* = rotovat
*q**e* = blinkr

Zpět