Hry na postřeh Archive

 • Hra založená na jednoduchém principu kdy se musíte dostat s míčkem z jedné strany na druhou a nesmíte se při tom dotknout žádné ze stěn. Každé další kolo je vždy o trochu těžší a přibývá i pohybujících se předmětů které vám brání v cestě.

  Neon Ball Maze

  Hra založená na jednoduchém principu kdy se musíte dostat s míčkem z jedné strany na druhou a nesmíte se při tom dotknout žádné ze stěn. Každé další kolo je vždy o trochu těžší a přibývá i pohybujících se předmětů které vám brání v cestě.

 • Hru Rail Rush možná budete znát z mobilů a tabletů. Jde v ní o to že se musíte bezpečně dostat přes důl a navíc ještě posbírat nějaké zlato. Cestou musíte přeskakovat přerušené koleje a vyhýbat se různý překážkám. Záležet tedy bude především na vašem postřehu.

  Rail Rush

  Hru Rail Rush možná budete znát z mobilů a tabletů. Jde v ní o to že se musíte bezpečně dostat přes důl a navíc ještě posbírat nějaké zlato. Cestou musíte přeskakovat přerušené koleje a vyhýbat se různý překážkám. Záležet tedy bude především na vašem postřehu.

 • postřehová hra s jednoduchou grafikou ve které se snažíte urazit co nejdelší cestu. Během jízdy ale budete muset reagovat na stále více překážek které se před vámi budou objevovat.

  Cyroad

  postřehová hra s jednoduchou grafikou ve které se snažíte urazit co nejdelší cestu. Během jízdy ale budete muset reagovat na stále více překážek které se před vámi budou objevovat.

 • Postřehová 3d hra s jednoduchým námětem – vaším úkolem je utíkat před rozzlobeným dědou a cestou se nejen vyhýbat překážkám, ale snažit se ještě posbírat co nejvíce mincí.

  Tombik

  Postřehová 3d hra s jednoduchým námětem – vaším úkolem je utíkat před rozzlobeným dědou a cestou se nejen vyhýbat překážkám, ale snažit se ještě posbírat co nejvíce mincí.

 • Akční hra ve které záleží především na postřehu a rychlých reakcí. Vždy je nutné abyste včas kliknuli na označená místa a umožnili tak hrdinovi překonat překážku nebo zničit nepřítele.

  Be Fighter

  Akční hra ve které záleží především na postřehu a rychlých reakcí. Vždy je nutné abyste včas kliknuli na označená místa a umožnili tak hrdinovi překonat překážku nebo zničit nepřítele.

 • Opravdu docela těžká postřehová hra ve které musíte s červeným čtvercem dojít vždy na určité místo. Ve hře je ale spousta modrých čtverců které se pohybují a ty vás nesmí v žádném případě zasáhnout!

  Worlds Hardest Game

  Opravdu docela těžká postřehová hra ve které musíte s červeným čtvercem dojít vždy na určité místo. Ve hře je ale spousta modrých čtverců které se pohybují a ty vás nesmí v žádném případě zasáhnout!

 • Užijte si zábavnou hru ve které musíte v časovém limitu trefit koulí všechny děti na obrazovce. Když je zasáhnete tak z nich padají penízky které byste měli stihnout sebrat.

  Koulovaná

  Užijte si zábavnou hru ve které musíte v časovém limitu trefit koulí všechny děti na obrazovce. Když je zasáhnete tak z nich padají penízky které byste měli stihnout sebrat.

 • Utíkejte před kojotem který se vás snaží chytit. Setřást ho můžete tak že budete uhýbat vždy až těsně před překážkami a kojota do nich necháte nabourat. Hra má 3d grafiku a vyžaduje unity plugin.

  Wild About Wile

  Utíkejte před kojotem který se vás snaží chytit. Setřást ho můžete tak že budete uhýbat vždy až těsně před překážkami a kojota do nich necháte nabourat. Hra má 3d grafiku a vyžaduje unity plugin.

 • Klasická odbourávačku Bubleshooter s možností uložit si své dosažené score a porovnat si výkon s dalšími hráči.

  Classic Bubleshooter

  Klasická odbourávačku Bubleshooter s možností uložit si své dosažené score a porovnat si výkon s dalšími hráči.

 • Vemte si svůj jetpack a pokuste se v troskách chrámu nasbírat co nejvíce peněz a zlata. Během letu si ale musíte dávat pozor abyste nenarazili do zbytků sloupů nebo dalších překážek.

  Mummy Mojo

  Vemte si svůj jetpack a pokuste se v troskách chrámu nasbírat co nejvíce peněz a zlata. Během letu si ale musíte dávat pozor abyste nenarazili do zbytků sloupů nebo dalších překážek.

 • Postřehová hra ve které budete v baru mlátit po hlavě nepřátele. Budete si ale muset dát dobrý pozor abyste netrefili také policistu který se občas objeví, jinak se vám budou odečítat body.

  Bar Fight

  Postřehová hra ve které budete v baru mlátit po hlavě nepřátele. Budete si ale muset dát dobrý pozor abyste netrefili také policistu který se občas objeví, jinak se vám budou odečítat body.

 • Dovednostní skákačka ve které musíte překonat co největší vzdálenost s mužem který se pohzbuje pomocí vystřelování chápavých řetězů ze svých rukou. Těmi se můžete chytat za objektx ve hře.

  Shackle Man Dark Side

  Dovednostní skákačka ve které musíte překonat co největší vzdálenost s mužem který se pohzbuje pomocí vystřelování chápavých řetězů ze svých rukou. Těmi se můžete chytat za objektx ve hře.

 • Další z variací na hru Pacman. Vaším úkolem je vyhýbat se nepřátelům kteří se potulují po bludišti a posbírat všechny puntíky abyste mohli postoupit do dalších kol.

  Rainbogeddon

  Další z variací na hru Pacman. Vaším úkolem je vyhýbat se nepřátelům kteří se potulují po bludišti a posbírat všechny puntíky abyste mohli postoupit do dalších kol.

 • Taneční postřehová hra ve které budete tancovat na písničku Gentleman od PSY. Stačí jen mačkat co nejpřesněji šipky podle toho jak k nim budou proudit noty.

  PSY Gentleman Dance

  Taneční postřehová hra ve které budete tancovat na písničku Gentleman od PSY. Stačí jen mačkat co nejpřesněji šipky podle toho jak k nim budou proudit noty.

 • Postřehová hra ve které ovládáte běžícího panáčka a musíte měnit barvu pozadí tak aby v ní zanikly všechny překážky které má panáček před sebou.

  Colorus

  Postřehová hra ve které ovládáte běžícího panáčka a musíte měnit barvu pozadí tak aby v ní zanikly všechny překážky které má panáček před sebou.

 • Rozsekávejte poletující kousky sushi ale vyhýbejte se tomu abyste sekli i do jiných předmětů za což by se vám odečetly body.

  Sushi Ninja

  Rozsekávejte poletující kousky sushi ale vyhýbejte se tomu abyste sekli i do jiných předmětů za což by se vám odečetly body.

 • Další hra držící se konceptu hry fruit ninja. Rozsekávejte létající ovoce, ale dejte si pozor abyste v zápalu hry nepřesekli také křečka.

  Fruit Slasher

  Další hra držící se konceptu hry fruit ninja. Rozsekávejte létající ovoce, ale dejte si pozor abyste v zápalu hry nepřesekli také křečka.

 • Klasický, dobře zpracovaný bubble shooter.

  Bobble Shoter

  Klasický, dobře zpracovaný bubble shooter.

 • Ubraňte se s ponorkou rybám které kolem vás proplouvají a snažte se jich také co nejvíce sestřelit.

  Subs Away

  Ubraňte se s ponorkou rybám které kolem vás proplouvají a snažte se jich také co nejvíce sestřelit.

 • Hra na jednoduchém principu: pohybujte otvorem ve zdi tak abyste dostali balónky na stranu která odpovídá jejich barvě. S každým další kolem bude ve hře více balonků.

  Ball Separation

  Hra na jednoduchém principu: pohybujte otvorem ve zdi tak abyste dostali balónky na stranu která odpovídá jejich barvě. S každým další kolem bude ve hře více balonků.

 • Postřehová hra ve které budete s rytířem přeskakovat v bažině po ostrůvcích které se vynořují a zase potápějí aby se vám povedlo zachránit princeznu.

  Adventures of Water Knight

  Postřehová hra ve které budete s rytířem přeskakovat v bažině po ostrůvcích které se vynořují a zase potápějí aby se vám povedlo zachránit princeznu.

 • Na vaší zahrádce se usadila rodinka krtků která vám ničí úrodu. Zlikvidujte jich co nejvíce tak že na ně skočíte v okamžiku kdy vykouknou z podzemí.

  Super Mole Stomper

  Na vaší zahrádce se usadila rodinka krtků která vám ničí úrodu. Zlikvidujte jich co nejvíce tak že na ně skočíte v okamžiku kdy vykouknou z podzemí.

 • Zajímavá skákačka ve které musíte během pohybu měnit barvu své postavy tak aby odpovídala povrchu po kterém se pohybuje.

  Double Dimension

  Zajímavá skákačka ve které musíte během pohybu měnit barvu své postavy tak aby odpovídala povrchu po kterém se pohybuje.

 • Vyhýbejte se s vaším avatarem překážkám které se vám objevují v cestě. Hra se ovládá docela netradičně tak že pokud chcete aby panáček skočil musíte pod něj najet kurzorem myši.

  Zen Moth

  Vyhýbejte se s vaším avatarem překážkám které se vám objevují v cestě. Hra se ovládá docela netradičně tak že pokud chcete aby panáček skočil musíte pod něj najet kurzorem myši.

 • Hra podobná hře Fruit Ninja s tím rozdílem že zde budete rozsekávat části těl zombíků a potěší jistě i to že si své score můžete uložit.

  Housewife vs. Zombies

  Hra podobná hře Fruit Ninja s tím rozdílem že zde budete rozsekávat části těl zombíků a potěší jistě i to že si své score můžete uložit.

 • Padáte až na pekelné dno a cestou musíte sbírat mince, netopýry, hvězdy a mince. Postřehová hra s možností ukládat si nahrané score.

  Hell Me Out Revenge

  Padáte až na pekelné dno a cestou musíte sbírat mince, netopýry, hvězdy a mince. Postřehová hra s možností ukládat si nahrané score.

 • Zastřílejte si na bažanty v tomto simulátoru který prověří vaši mušku. Začátek kola potvrďte mezerníkem a pak se už můžete soustředit na střelbu.

  Trapshoot

  Zastřílejte si na bažanty v tomto simulátoru který prověří vaši mušku. Začátek kola potvrďte mezerníkem a pak se už můžete soustředit na střelbu.

 • Zábavná hra ve které si zahrajete na krocana prchajícího před kuchařem. Vyhýbejte se cestou zaměstnancům restaurace, různým překážkám i sekáčkům které po vás bude kuchař házet.

  Turkey Run

  Zábavná hra ve které si zahrajete na krocana prchajícího před kuchařem. Vyhýbejte se cestou zaměstnancům restaurace, různým překážkám i sekáčkům které po vás bude kuchař házet.

 • Postřehová hra s jednoduchou grafikou ve které musíte prolétat tunelem tak abyste nenarazili do žlutých těles. Hra se ovládá jednoduše pouze myší.

  Vector Rush

  Postřehová hra s jednoduchou grafikou ve které musíte prolétat tunelem tak abyste nenarazili do žlutých těles. Hra se ovládá jednoduše pouze myší.

 • Zajímavě zpracovaný tetris ve kterém budete muset ukládat dílky padající hned ve třech liniích současně. Hra je tedy o poznání náročnější než klasický tetris.

  Tetri 2-5

  Zajímavě zpracovaný tetris ve kterém budete muset ukládat dílky padající hned ve třech liniích současně. Hra je tedy o poznání náročnější než klasický tetris.

 • Postřehová střílečka – nejprve musíte sestřelit letícího tučňáka a pokud se vám to povede objeví se nad tučňákem na krátkou chvíli terč ve kterém musíte vystřelit co největší počet bodů.

  Atlantic Arena

  Postřehová střílečka – nejprve musíte sestřelit letícího tučňáka a pokud se vám to povede objeví se nad tučňákem na krátkou chvíli terč ve kterém musíte vystřelit co největší počet bodů.

 • Vyberte si svého avatara a počet kol na která chcete hrát a pak už se můžete vrhnout do zápasů na želvím krunýři. Vaším cílem je vytlačit všechny soupeře až do vody. Hru lze hrát i ve dvou hráčích na jednom počítači.

  Crazy Push Off

  Vyberte si svého avatara a počet kol na která chcete hrát a pak už se můžete vrhnout do zápasů na želvím krunýři. Vaším cílem je vytlačit všechny soupeře až do vody. Hru lze hrát i ve dvou hráčích na jednom počítači.

 • Pingui je malý tučňák kterému musíte pomoci seskakovat z ujíždějících plošim tak aby se nedostal až k okraji hrací plochy, a to ani dole ani nahoře.

  Tower Pingui

  Pingui je malý tučňák kterému musíte pomoci seskakovat z ujíždějících plošim tak aby se nedostal až k okraji hrací plochy, a to ani dole ani nahoře.

 • Vyzkoušejte si postřeh u této jednoduché hry ve které se snažíte udržet se na trati tak že budete přeskakovat mezi jednotlivými ubíhajícími ostrůvky. Hra má sice jednoduchou grafiku, to jí ale neubírá nic na dobré hratelnosti.

  Beep Boop

  Vyzkoušejte si postřeh u této jednoduché hry ve které se snažíte udržet se na trati tak že budete přeskakovat mezi jednotlivými ubíhajícími ostrůvky. Hra má sice jednoduchou grafiku, to jí ale neubírá nic na dobré hratelnosti.

 • Braňte svůj strom před šamany kteří se na něj snaží dostat. Opičí šamani se spouštějí na létajících balóncích které stačí propichovat pomocí oštěpu.

  Natives Wars

  Braňte svůj strom před šamany kteří se na něj snaží dostat. Opičí šamani se spouštějí na létajících balóncích které stačí propichovat pomocí oštěpu.

 • Hezká hra ve které budete muset prokázat svůj postřeh. Vaším úkolem je pomoci malým opičákům ukrást velkému opičákovi co nejvíce banánů tak aby vás nespatřil. Hra se ovládá myší.

  Monkey Bananas

  Hezká hra ve které budete muset prokázat svůj postřeh. Vaším úkolem je pomoci malým opičákům ukrást velkému opičákovi co nejvíce banánů tak aby vás nespatřil. Hra se ovládá myší.

 • Vyzkoušejte svůj postřeh u této hry ve které budete s vesmírnou lodí sbírat zelené kontejnery. Dávejte si ale pozor aby vás nezasáhly útočící lodě.

  Galaxy raider

  Vyzkoušejte svůj postřeh u této hry ve které budete s vesmírnou lodí sbírat zelené kontejnery. Dávejte si ale pozor aby vás nezasáhly útočící lodě.

 • Postřehová střílečka ve které budete pálit na objevující se objekty které po vás také pálí. Po zásahu z objektu vypadne zlaťák které můžete sbírat a vylepšovat si za ně vlastnosti své postavy.

  Shootenza

  Postřehová střílečka ve které budete pálit na objevující se objekty které po vás také pálí. Po zásahu z objektu vypadne zlaťák které můžete sbírat a vylepšovat si za ně vlastnosti své postavy.

 • Jednoduchá hra na postřeh ve které musíte se smajlíkem vyskákat po ostrůvcích co nejrychleji až na nejvyšší bod.

  Tako Jump

  Jednoduchá hra na postřeh ve které musíte se smajlíkem vyskákat po ostrůvcích co nejrychleji až na nejvyšší bod.

 • Další jednoduchá postřehová hra ve které budete ukrajovat kousky z hrací plochy tak aby se vám podařila odkrýt fotografie některého ze světových měst.

  Around The World

  Další jednoduchá postřehová hra ve které budete ukrajovat kousky z hrací plochy tak aby se vám podařila odkrýt fotografie některého ze světových měst.

Page 1 of 3123