Střílečky Archive

 • Střílečka s robotem který se bude muset vypořádat s mimozemšťany kteří napadli Zemi. Pomozte mu je všechny zničit!

  Robot Jim

  Střílečka s robotem který se bude muset vypořádat s mimozemšťany kteří napadli Zemi. Pomozte mu je všechny zničit!

 • Tunelová střílečka která potěší řadou upgradů i zajímavou grafikou. Vše je jakoby nakresleno na kostičkovaném papíře.

  Notebook Wars 3

  Tunelová střílečka která potěší řadou upgradů i zajímavou grafikou. Vše je jakoby nakresleno na kostičkovaném papíře.

 • 3d hra ve které se vrátíte jako obsluha děla do dob americké občanské války. Můžete si dokonce i vybrat stranu za kterou budete bojovat. Vaším úkolem je pomocí děla ubránit zákop pře útočícími vojáky.

  Cannon Defense

  3d hra ve které se vrátíte jako obsluha děla do dob americké občanské války. Můžete si dokonce i vybrat stranu za kterou budete bojovat. Vaším úkolem je pomocí děla ubránit zákop pře útočícími vojáky.

 • hezká bojová střílečka ve které se bráníte zástupům nepřátel a snažíte se přežít co možná nejdéle. Během hry si můžete sebrat různá vylepšení a bonusy.

  Trolls fight

  hezká bojová střílečka ve které se bráníte zástupům nepřátel a snažíte se přežít co možná nejdéle. Během hry si můžete sebrat různá vylepšení a bonusy.

 • Docela propracovaná střílečka ve které můžete používat různé zbraně od šavlí až po plazmovou pušku. Pokuste se tak probojovat až na konec každého z kol.

  Plazma burst 2

  Docela propracovaná střílečka ve které můžete používat různé zbraně od šavlí až po plazmovou pušku. Pokuste se tak probojovat až na konec každého z kol.

 • Zombie střílečka ve které budete bojovat z korby jedoucího automobilu. Pomocí pistole se snažte zničit všechny zombie abyste získali dostatek bodů na nákup nových zbraní a nejrůznějších dalších vylepšení.

  Zombie Truck 2

  Zombie střílečka ve které budete bojovat z korby jedoucího automobilu. Pomocí pistole se snažte zničit všechny zombie abyste získali dostatek bodů na nákup nových zbraní a nejrůznějších dalších vylepšení.

 • V této hře bráníte měsíc před dopadem asteroidů a před raketami. K dispozici máte dělo a jednu speciální zbraň pomocí které můžete rakety deaktivovat. Hra má i možnost řady upgradů které si můžete postupně dokoupit.

  Thats My Moon

  V této hře bráníte měsíc před dopadem asteroidů a před raketami. K dispozici máte dělo a jednu speciální zbraň pomocí které můžete rakety deaktivovat. Hra má i možnost řady upgradů které si můžete postupně dokoupit.

 • 3d válečná střílečka ve které bráníte svou pozici před nepřáteli. Útočí na vás jak pěchota, obrněnci, tak i letadla a vrtulníky. Vy můžete také střídat své zbraně – v arzenálu máte dělo, rotační kulomet, RPG nebo si můžete povolat třeba leteckou podporu.

  Defense is Duty

  3d válečná střílečka ve které bráníte svou pozici před nepřáteli. Útočí na vás jak pěchota, obrněnci, tak i letadla a vrtulníky. Vy můžete také střídat své zbraně – v arzenálu máte dělo, rotační kulomet, RPG nebo si můžete povolat třeba leteckou podporu.

 • Bojová hra s roboty kterou lze hrát i ve dvou hráčích. V tom případě bude každý z hráčů ovládat jednoho trochu odlišného robota a budete společně postupovat proti nepřátelům. hry pro dva

  Machineman Alliance

  Bojová hra s roboty kterou lze hrát i ve dvou hráčích. V tom případě bude každý z hráčů ovládat jednoho trochu odlišného robota a budete společně postupovat proti nepřátelům. hry pro dva

 • Další hra s oblíbeným Bartem Simpsonem. Jedná se o střílečku ve které se Bárt bude muset vypořádat se zombíky ve Springfieldu! Hra jsme pro vás našli na www.skóruj.cz v sekci Simpsonovi hry

  The Simpsons Underworld

  Další hra s oblíbeným Bartem Simpsonem. Jedná se o střílečku ve které se Bárt bude muset vypořádat se zombíky ve Springfieldu! Hra jsme pro vás našli na www.skóruj.cz v sekci Simpsonovi hry

 • Další parádní střílečka ve které budete tentokrát hrát za policistu který byl vyslán do města obsazeného zombiemi. Nezapomeňte že v krabicích se mohou skrývat užitečné věci!

  Undead End 2

  Další parádní střílečka ve které budete tentokrát hrát za policistu který byl vyslán do města obsazeného zombiemi. Nezapomeňte že v krabicích se mohou skrývat užitečné věci!

 • Zombie střílečka ve které budete hrát za starého sovětského vojáky který se musí postavit hordám zombíků. Používajte pistoli a granáty a postupně si objevte nové zbraně proti silnějším zombíkům.

  Zombies Ate My Motherland

  Zombie střílečka ve které budete hrát za starého sovětského vojáky který se musí postavit hordám zombíků. Používajte pistoli a granáty a postupně si objevte nové zbraně proti silnějším zombíkům.

 • V této střílečce se budete muset ve vyzbrojeném automobilu dostat přes planetu plnou nepřátelských potvor které je nutné všechny postřílet.

  Crusaders Truck

  V této střílečce se budete muset ve vyzbrojeném automobilu dostat přes planetu plnou nepřátelských potvor které je nutné všechny postřílet.

 • Vojenská akční hra ve které budete muset projít teroristickou základnou a postřílet všechny teroristy. Myslete na zásoby střeliva i na to že nebezpečí může číhat všude.

  Rapid Gun 2

  Vojenská akční hra ve které budete muset projít teroristickou základnou a postřílet všechny teroristy. Myslete na zásoby střeliva i na to že nebezpečí může číhat všude.

 • Vyzkoušejte si útok přes pláž plnou výbuchů, ale i nepřátelských vojáků. Snažte se pláž přeběhnout co nejrychleji a postřílet při tom co nejvíce vojáků. Na začátku hra si můžete zvolit kolik vojáků budete mít ke splnění úkolu.

  Art of War Omaha

  Vyzkoušejte si útok přes pláž plnou výbuchů, ale i nepřátelských vojáků. Snažte se pláž přeběhnout co nejrychleji a postřílet při tom co nejvíce vojáků. Na začátku hra si můžete zvolit kolik vojáků budete mít ke splnění úkolu.

 • Výborná střílečka ve které se vydáte do džungle osvobodit všechna rukojmí která drží povstalci v klecích. Hra vyžaduje nainstalovaný doplněk UNITY!

  Broforce

  Výborná střílečka ve které se vydáte do džungle osvobodit všechna rukojmí která drží povstalci v klecích. Hra vyžaduje nainstalovaný doplněk UNITY!

 • Dobrá střílečka s hezkou grafikou ve které se postavíte zástupům zombíků. Můžete si opatřit různé zbraně které pak lze v průběhu hry střídat.

  Zombies Dead Land

  Dobrá střílečka s hezkou grafikou ve které se postavíte zástupům zombíků. Můžete si opatřit různé zbraně které pak lze v průběhu hry střídat.

 • Projděte s policistou městem kde budete muset nejen přeskakovat přes různé překážky, ale také likvidovat mafiány kteří město obsadili. Dejte si ale pozor aby vás nezastřelili.

  Gangster Pursuit

  Projděte s policistou městem kde budete muset nejen přeskakovat přes různé překážky, ale také likvidovat mafiány kteří město obsadili. Dejte si ale pozor aby vás nezastřelili.

 • Obranářská střílečka se zombíky kterým se musíte postavit jako neohrožený tesař. Snažte se odolat co nejvíce vlnám útočících zombíků.

  The Lumbering Dead

  Obranářská střílečka se zombíky kterým se musíte postavit jako neohrožený tesař. Snažte se odolat co nejvíce vlnám útočících zombíků.

 • Bart Simpson má trable se zombies kteří útočí na městečko Springfield. Pomozte mu odvracet jejich útoky – čeká na vás hned několik různých zbraní které můžete využít. Zkuste i další Simpsonovi hry

  Simpsons Defense

  Bart Simpson má trable se zombies kteří útočí na městečko Springfield. Pomozte mu odvracet jejich útoky – čeká na vás hned několik různých zbraní které můžete využít. Zkuste i další Simpsonovi hry

 • Válečná obranářská hra ve které budete stát proti pěchotě, letadlům i tankům. Ovládat pak budete rotační kulomet a použít můžete také granáty a rakety.

  Operation Machine Gun

  Válečná obranářská hra ve které budete stát proti pěchotě, letadlům i tankům. Ovládat pak budete rotační kulomet a použít můžete také granáty a rakety.

 • Akční bojová hra ve které si to rozdáte se zombíky v ulicích města. Můžete střídat dvě zbraně – jednu střelnou a druhou chladnou. Během hry si pak najdete různé zbraně, ale pomatujte na to, že předchozí musíte odložit.

  Undead End

  Akční bojová hra ve které si to rozdáte se zombíky v ulicích města. Můžete střídat dvě zbraně – jednu střelnou a druhou chladnou. Během hry si pak najdete různé zbraně, ale pomatujte na to, že předchozí musíte odložit.

 • Letecká střílečka ve které budete létat s trochu podivným starým letounem a bojovat s protivníky. Nejprve vás ale čeká výukové kolo které si budete muset celé projít a naučit se vše co budete při hraní potřebovat.

  Dukes and Dirigibles

  Letecká střílečka ve které budete létat s trochu podivným starým letounem a bojovat s protivníky. Nejprve vás ale čeká výukové kolo které si budete muset celé projít a naučit se vše co budete při hraní potřebovat.

 • Graficky perfektně vyvedená hra ve které se shledáte se Sherlockem Holmesem a jeho pomocníkem Watsonem. Jedná se o střílečku ve které můžete měnit během hry za kterou z postav budete hrát, od čehož se odvíjejí i vaše zbraně. Na výběr máte ze dvou levelů – jeden v Londýně a druhý v lese. Další 3d hry máme i na www.skoruj.cz

  Sherlock Holmes: Game of Shadow

  Graficky perfektně vyvedená hra ve které se shledáte se Sherlockem Holmesem a jeho pomocníkem Watsonem. Jedná se o střílečku ve které můžete měnit během hry za kterou z postav budete hrát, od čehož se odvíjejí i vaše zbraně. Na výběr máte ze dvou levelů – jeden v Londýně a druhý v lese. Další 3d hry máme i na www.skoruj.cz

 • Střílečka s 3d grafikou od Miniclip.com. Hrajete jako elitní voják vyzbrojený kulometem a musíte zničit všechny teroristy. Během hry můžete dělat úkroky (A,D) a také se krýt za překážkami (S). Jednou za čas lze také využít výbušninu.

  Guns of Anarchy

  Střílečka s 3d grafikou od Miniclip.com. Hrajete jako elitní voják vyzbrojený kulometem a musíte zničit všechny teroristy. Během hry můžete dělat úkroky (A,D) a také se krýt za překážkami (S). Jednou za čas lze také využít výbušninu.

 • Projděte si několik úseků cesty ve světě plném krvelačných zombíků v této 3d střílečce. V základu máte jen pistoli, ale sem tam vám hra nabídne i jinou zbraň jako třeba samopal nebo brokovnici. Můžete využít i plynových lahví které po zásahu explodují.

  Zombie Big Troble

  Projděte si několik úseků cesty ve světě plném krvelačných zombíků v této 3d střílečce. V základu máte jen pistoli, ale sem tam vám hra nabídne i jinou zbraň jako třeba samopal nebo brokovnici. Můžete využít i plynových lahví které po zásahu explodují.

 • Střílečka ve které budete muset zachránit Zemi před invazí mimozemšťanů se kterými se budete muset vypořádat hned v několika levelech.

  Earth Taken

  Střílečka ve které budete muset zachránit Zemi před invazí mimozemšťanů se kterými se budete muset vypořádat hned v několika levelech.

 • Další parádní střílečka s 3d grafikou ve které se tentokrát podíváte na loď a vaším úkolem bude obsluhovat kulomet a také dělo pro ničení větších cílů. Snažte se co nejrychleji zničit všechny nepřátele a užijte si tuto povedenou 3d hru od Miniclip.com

  River Assault

  Další parádní střílečka s 3d grafikou ve které se tentokrát podíváte na loď a vaším úkolem bude obsluhovat kulomet a také dělo pro ničení větších cílů. Snažte se co nejrychleji zničit všechny nepřátele a užijte si tuto povedenou 3d hru od Miniclip.com

 • Další klasická vesmírná střílečka. Na začátku proti vám stojí jen pár nepřátel, těch ale během hry znatelně přibude. Pozici nepřátelských plavidel označují oranžové šipky.

  Stardust

  Další klasická vesmírná střílečka. Na začátku proti vám stojí jen pár nepřátel, těch ale během hry znatelně přibude. Pozici nepřátelských plavidel označují oranžové šipky.

 • Dokážete ubránit svůj záhonek s mrkví před různými potvorami které si na mrkev udělaly zálusk? Obranná střílečka s množstvím upgradů a nových zbraní.

  Carrot Defense

  Dokážete ubránit svůj záhonek s mrkví před různými potvorami které si na mrkev udělaly zálusk? Obranná střílečka s množstvím upgradů a nových zbraní.

 • Další střílečka – tentokrát jste se ocitli v zákopu který vám poskytuje jen omezenou ochranu. Zničte co nejvíce nepřátel a vyhýbejte se střelám které na vás míří.

  Peace Keeper

  Další střílečka – tentokrát jste se ocitli v zákopu který vám poskytuje jen omezenou ochranu. Zničte co nejvíce nepřátel a vyhýbejte se střelám které na vás míří.

 • Pokračování střílečky Palisade Guardian ve které budete opět bránit základnu před nepřítelem. Nepřítel bude s každým kolem silnější, a tak si nezapomeňte vylepšovat i své zbraně. Mezi koly můžete rovněž opravovat i svou základnu.

  Palisade Guardian Revolution

  Pokračování střílečky Palisade Guardian ve které budete opět bránit základnu před nepřítelem. Nepřítel bude s každým kolem silnější, a tak si nezapomeňte vylepšovat i své zbraně. Mezi koly můžete rovněž opravovat i svou základnu.

 • Vesmírná střílečka – bojujte proti dalším lodím které na vás útočí, vylepšujte si pancíř a zbraně na svém plavidle. Klasická arkádová hra ve 2d pohledu viděném z hora.

  Infinity 2

  Vesmírná střílečka – bojujte proti dalším lodím které na vás útočí, vylepšujte si pancíř a zbraně na svém plavidle. Klasická arkádová hra ve 2d pohledu viděném z hora.

 • Tunelová střílečka u které se jistě nebudete nudit. létejte vesmírem, ničte nepřátele, ale nezapomínejte si také občas dokoupit nějaké upgrady a nové zbraně, protože nepřátelé budou stále silnější. Hra lze ovládat jak myší tak klávesnicí.

  Saviour of Sol

  Tunelová střílečka u které se jistě nebudete nudit. létejte vesmírem, ničte nepřátele, ale nezapomínejte si také občas dokoupit nějaké upgrady a nové zbraně, protože nepřátelé budou stále silnější. Hra lze ovládat jak myší tak klávesnicí.

 • Staňte se neohroženým kočičím obráncem bránícím svou věž před dotírajícími psi. Věž vám dává určitou ochranu, ale můžete ji i opustit a volně se pohybovat klávesami WASD. Upgrady a nákup lepších zbraní jsou samozřejmostí. Další

  Kits Kingdom

  Staňte se neohroženým kočičím obráncem bránícím svou věž před dotírajícími psi. Věž vám dává určitou ochranu, ale můžete ji i opustit a volně se pohybovat klávesami WASD. Upgrady a nákup lepších zbraní jsou samozřejmostí. Další

 • Dobrá střílečka s hezkou 3d grafikou ve které se pohybujete po městě a snažíte se zničit vaše nepřátele. Hra podporuje score a pro červenec je jednou z her o ceny na www.Skóruj.cz kde si jí můžete také zahrát a zúčastnit se zdarma soutěže!!!

  Warzone 3d First Strike

  Dobrá střílečka s hezkou 3d grafikou ve které se pohybujete po městě a snažíte se zničit vaše nepřátele. Hra podporuje score a pro červenec je jednou z her o ceny na www.Skóruj.cz kde si jí můžete také zahrát a zúčastnit se zdarma soutěže!!!

 • Pohledem z boku viděná střílečka ve které se utkáte s různými příšerkami. Chybět nebudou samozřejmě ani bossové jednotlivých levelů a také další zbraně kterými si můžete vylepšit svůj zbrojní arzenál.

  Spurt

  Pohledem z boku viděná střílečka ve které se utkáte s různými příšerkami. Chybět nebudou samozřejmě ani bossové jednotlivých levelů a také další zbraně kterými si můžete vylepšit svůj zbrojní arzenál.

 • Střílečka na přežití ve které se s brokovnicí musíte ubránit hordám zombíků. Pokud se zombíci dostanou až k vám můžete je puškou i mlátit.

  Shotgun vs Zombies

  Střílečka na přežití ve které se s brokovnicí musíte ubránit hordám zombíků. Pokud se zombíci dostanou až k vám můžete je puškou i mlátit.

 • Zombie střílečka s malou dívkou která se musí prostřílet skrz hordy zombíků aby se mohla dostat po silnici pryč ze zamořeného města.

  Quarantine Road

  Zombie střílečka s malou dívkou která se musí prostřílet skrz hordy zombíků aby se mohla dostat po silnici pryč ze zamořeného města.

 • Tunelová střílečka ve které bojujete jak proti letounům, tak proti pozemním opevněním. Před každou novou misí si pak za získané kredity můžete vylepšit výzbroj svého letounu. K dispozici máte kanon i rakety.

  Nocran Space

  Tunelová střílečka ve které bojujete jak proti letounům, tak proti pozemním opevněním. Před každou novou misí si pak za získané kredity můžete vylepšit výzbroj svého letounu. K dispozici máte kanon i rakety.

Page 1 of 41234